horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Czym zaskoczy Cię początek tygodnia? Oto Twój horoskop na poniedziałek!

Co wydarzy się 16.12.2019?

Redakcja VIVA! 16 grudnia 2019 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Znaki zodiaku powinny zapomnieć dziś o narzuconych zasadach i skupić się na twórczym podejściu do każdego problemu. To sprawdzony przepis na sukces. Horoskop na 16.12.2019 podpowiada, że nie warto ulegać apatii – tego dnia może się wiele zmienić.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Pomimo pozornie spokojnego poranka, Barany powinny przygotować się na dzień pełen interesujących wydarzeń. Nie przegap swojej szansy na sukces – satysfakcjonująca premia pozwoli Ci spełnić jedno z Twoich pragnień. Na zakupach bądź jednak ostrożna i uważaj na towary niskiej jakości. Niewykluczone, że los zaskoczy Cię okrutnym żartem w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Gwiazdy ostrzegają, że możesz ucierpieć z powodu dezorganizacji i braku odpowiedzialności. Z tego właśnie powodu powinnaś ufać wyłącznie swojej intuicji – jeśli sytuacja okaże się krytyczna, to ona pomoże dokonać właściwego wyboru. Jedynie decyzje związane z relacją miłosną nie mogą być podejmowane w pośpiechu. Jeśli wciąż zależy Ci na pasji, nie skupiaj się na planowaniu przyszłości.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Bliźnięta nie powinny odkładać na później żadnych spraw – horoskop na poniedziałek ostrzega, że dzisiaj takie zachowanie może doprowadzić do katastrofalnych konsekwencji. Zagrożony będzie zarówno Twój rozwój zawodowy, jak i stan finansów. Życie osobiste nie będzie dla Ciebie kłopotliwe, jeśli wywiążesz się z obietnicy, złożonej ukochanej osobie. Nie ignoruj mądrych rad.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Horoskop na 16.12.2019 przewiduje spokojny dzień dla wszystkich Raków. Prawdopodobnie docenisz wsparcie osoby, z którą łączy Cię wspólny cel. Pamiętaj, że nadmierna pewność siebie może Cię wpędzić w kłopoty, a rywale obserwują każde Twoje potknięcie. Zwróć większą uwagę na swoje zdrowie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Gwiazdy podpowiadają, że dziś zdecydowanie powinnaś wykorzystać swoją kreatywność. Nawet jeśli uznasz, że nowy projekt Cię przerasta, nie poddawaj się – inaczej pierwsze trudności miną, a Ty pozostaniesz z niczym. Rozmowa z zawistnym krewnym może Cię zmęczyć, dlatego nie traktuj jego słów zbyt poważnie. Wieczorem koniecznie poświęć czas bliskiej osobie.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Panny mają szansę na zyskanie ciekawych kontaktów i znajomości, które na pewno wpłyną na ich rozwój zawodowy. Skup się dziś na najdrobniejszych szczegółach – to w nich ukryta będzie recepta na sukces. Gwiazdy nie wykluczają przyjemnej niespodzianki w postaci premii. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię czułym wyznaniem.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Horoskop na poniedziałek przewiduje, że poradzisz sobie z zadaniami, które wcześniej były dla Ciebie zbyt trudne. Sukces zmotywuje Cię do dalszego działania. Gwiazdy namawiają do niewielkiej zmiany stylu życia – zdrowa dieta pozwoli pozbyć się poczucia przemęczenia. Wieczorna randka będzie doskonała, jeśli się na nią nie spóźnisz...

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Przed Tobą dość trudny dzień. Będziesz musiała wiele znieść, jednak każda nieprzyjemna lekcja będzie bardzo przydatna w najbliższej przyszłości. Prawdopodobnie nie unikniesz sporów z otoczeniem, jednak postaraj się zachować dystans wobec niektórych osób. W Twoim związku miłosnym nie zabraknie harmonii. Zadbaj o to, by nie zniknęła zbyt szybko.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Strzelce powinny dziś uważać na niespodziewane okoliczności. Bez względu na powagę sytuacji, nie pozwól sobie na utratę opanowania. Sprawy służbowe wymagają Twojego profesjonalizmu – tylko w ten sposób udowodnisz swoją pozycję. Zanim oskarżysz bliską osobę o niezadowalającą sytuację finansową w waszej relacji, koniecznie przemyśl, czy wina nie leży po obu stronach.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Horoskop na poniedziałek nie wyklucza, że Koziorożce wybiorą się dziś w nieplanowaną podróż, ale zakończy się ona sukcesem. Nowe kontakty biznesowe pomogą Ci osiągnąć długoterminowe cele. Porada Gwiazd: nie bądź zbyt podejrzliwa wobec ukochanej osoby. Postaraj się zachować spokój, szczególnie jeśli to plotki skłaniają Cię do najgorszych myśli.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Przed Tobą doskonały dzień na ukończenie wszystkich zaległych projektów. Przebyłaś długą drogę, aby zdobyć wiarygodność – niewykluczone więc, że znacznie poprawisz sytuację finansową. Gwiazdy ostrzegają, że zdrowie może Cię zawieść w najmniej odpowiednim momencie, dlatego już dziś zadbaj o siebie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Przed Tobą dość spokojny dzień. Horoskop na poniedziałek nie przewiduje poważnych kłopotów i konfliktów zawodowych. Wręcz przeciwnie, powinnaś przygotować się na słowa uznania, których zupełnie się nie spodziewasz. Udana inwestycja wzmocni sytuację finansową aż do końca miesiąca. Romantyczna atmosfera będzie sprzyjać udanej relacji z ukochaną osobą. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.