horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Znaki zodiaku mają dziś szansę na sukces! Sprawdź swój horoskop na piątek

Co wydarzy się 27.12.2019?

Redakcja VIVA! 27 grudnia 2019 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy przewidują zdecydowanie udany dzień dla osób, które wyróżniają się sposobnością do kreatywnego myślenia i potrafią wykorzystać twórcze odejście do życia. Znaki zodiaku powinny skorzystać z okazji i wypróbować swoje pomysły w praktyce. Horoskop na 27.12.2019 namawia również do odważnych działań w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY 27.12.2019: BARAN

Barany muszą pokazać charakter i nie dostosowywać się do opinii innych. Nie tylko osiągniesz zmierzony cel, ale zyskasz też szacunek współpracowników oraz krewnych, a także udowodnisz swoją wartość. Samotne przedstawicielki znaku mogą przyciągnąć uwagę osoby, na której im zależy. Intuicja podpowie właściwy sposób.

HOROSKOP DZIENNY 27.12.2019: BYK

Horoskop na piątek zachęca Byki do działania – uwierz w siebie i w swoje umiejętności. Nawet złośliwe komentarze nie powinny Cię powstrzymywać przed osiągnięciem celu. Jedynie sprawy finansowe mogą być dziś problematyczne, jednak chwilowe kłopoty nie powinny wpłynąć na Twój nastrój. Nie obawiaj się szczerej rozmowy z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY 27.12.2019: BLIŹNIĘTA

Przygotuj się na dość monotonny dzień. Gwiazdy nie przewidują wydarzeń, które mogłyby wpłynąć na Twoje życie. Z drugiej strony, relaksująca atmosfera ma swoje plusy – być może uda Ci się powrócić do ulubionego hobby, które musiałaś porzucić przez brak czasu. Emocjonalne spotkanie z przyjaciółmi poprawi Ci humor.

HOROSKOP DZIENNY 27.12.2019: RAK

Raki muszą przygotować się na rozczarowania. Gwiazdy przewidują, że zawiedzie Cię osoba, na którą liczyłaś. Pomimo mało przyjemnego doświadczenia, nie porzucaj swoich pragnień – los wciąż Ci sprzyja. Niezadowalający stan konta może stać się powodem kłótni z bliską osobą.

HOROSKOP DZIENNY 27.12.2019: LEW

Horoskop na 27.12.2019 przewiduje, że będziesz musiała wykazać się cierpliwością, aby przezwyciężyć wszystkie trudności tego dnia. Rozważne działania i przemyślane decyzje to Twój klucz do sukcesu, również w życiu prywatnym.

HOROSKOP DZIENNY 27.12.2019: PANNA

Musisz dziś szczególnie uważać na wszelkie transakcje finansowe. Gwiazdy ostrzegają, że nadmierny pośpiech w tych sprawach może doprowadzić do przykrych konsekwencji. Niektóre Panny będą miały powód do świętowania – wieczorem wydarzy się to, o czym od dawna marzyły...

HOROSKOP DZIENNY 27.12.2019: WAGA

Horoskop na piątek nie wyklucza, że zdecydujesz się dziś na podróż służbową za granicę. Nie przegap swojej szansy na zmiany, które od dawna siedzą Ci w głowie. Nie unikaj rozwiązywania problemów, od których zależy jakość Twojego życia miłosnego. Brak uczciwości tylko pogorszy sytuację.

HOROSKOP DZIENNY 27.12.2019: SKORPION

Gwiazdy ostrzegają, że Skorpiony będą miały nie tylko trudny, ale i ponury dzień. Niestety, Twoje oczekiwania nie będą miały nic wspólnego z rzeczywistością. Nie poddawaj się negatywnym emocjom – już wkrótce wszystko w Twoim życiu wróci do normy.

HOROSKOP DZIENNY 27.12.2019: STRZELEC

Prawdopodobnie odniesiesz sukces w sprawach finansowych – przyjemna nagroda na koniec roku wzmocni Twoją pewność siebie. Horoskop na 27.12.2019 nie przewiduje żadnych problemów w tym dniu. Samotne Strzelce muszą przygotować się na miłość!

HOROSKOP DZIENNY 27.12.2019: KOZIOROŻEC

Wykaż się dziś profesjonalizmem, aby nie stracić szansy na awans w najbliższej przyszłości. Niestety, nie będziesz mogła liczyć na wsparcie współpracowników, jednak nie wdawaj się w żadne spory na tematy zawodowe. Napięcie w relacji miłosnej może w końcu doprowadzić do przykrej kłótni – nie uda Ci się tego uniknąć.

HOROSKOP DZIENNY 27.12.2019: WODNIK

Gwiazdy przewidują, że Wodniki poczują się dziś docenione – Twoje pomysły spotkają się z uznaniem otoczenia, a twórcze podejście do problemów uratuje ważny projekt. Pomimo całkowitego zaangażowania w sprawy zawodowe, nie zapominaj o swoim samopoczuciu. Zdrowie może Cię zawieść w najmniej odpowiednim momencie... Romantyczny wieczór u boku bliskiej osoby przywróci Ci wiarę w prawdziwą miłość.

HOROSKOP DZIENNY 27.12.2019: RYBY

Horoskop na piątek ostrzega, że Twoje roztargnienie może doprowadzić do poważnych błędów i nieprzyjemnych konsekwencji. Lepiej odłóż poważne projekty na inny dzień i skoncentruj się na sprawach domowych. Uwaga dla samotnych Ryb: nie odmawiajcie zaproszenia na romantyczną kolację. Miłość już wkrótce zagości w Waszym życiu! 

horoskop, prezenty
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.