horoskop
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jak zakończy się ten pracowity tydzień? Oto Twój horoskop na piątek!

Przepowiednia na 20.12.2019

Redakcja VIVA! 20 grudnia 2019 05:35
horoskop
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy przewidują udany dzień dla osób, którym zależy na rozwoju osobistym. Znaki zodiaku będą zmotywowane do działań, wpływających na ich karierę. Horoskop na 20.12.2019 podpowiada również, że dziś bezpieczne będą wszelkie transakcje finansowe.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Horoskop na piątek obiecuje, że Barany spojrzą dziś na siebie z bardziej pozytywnej strony. Dobry nastrój wpłynie na Twoją zdolność komunikacji i prawdopodobnie nawiążesz kilka istotnych kontaktów. Sprawy finansowe również nie będą dla Ciebie problemem. Jedynie wieczorne spotkanie z ukochaną osobą może obfitować w nieoczekiwane zwroty akcji.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Byki czeka bardzo kreatywny dzień. Pomimo licznych komplementów i gestów uznania wobec Twoich umiejętności, z jakiegoś powodu pozostaniesz niezadowolona. Szczególnie, jeśli liczyłaś na natychmiastową nagrodę... Los już wkrótce się do Ciebie uśmiechnie i być może otrzymasz ofertę pracy, o której wcześniej mogłaś tylko pomarzyć.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Opanuj emocje i skoncentruj się na obowiązkach zawodowych. Im bardziej przyłożysz się dziś do swojej pracy, tym prędzej rozwiążesz zaległe problemy, bez zbędnych kłopotów i kosztów finansowych. Przypadkowe spotkanie z dawnym przyjacielem może Cię nieprzyjemnie zaskoczyć. Być może nie wiesz wszystkiego o ukochanej osobie?

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Horoskop na piątek ostrzega, że dziś nawet obce Ci osoby będą chciały wpłynąć na Twoje życie osobiste. Nie daj się sprowokować, i nie odpowiadaj na prywatne pytania, jeśli nie chcesz być obiektem plotek i domysłów. Dość smutną atmosferę dnia może poprawić wiadomość o nieoczekiwanym zwrocie długu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Gwiazdy wróżą Lwom sukces, szczególnie w sprawach finansowych. Pomimo łatwej wygranej, nie będziesz dziś narzekać na nudę. Pamiętaj, że to ostatni moment na zamknięcie pilnych spaw – zadbaj o nie, aby nie powróciły w nowym roku. W miłości niewykluczone są spory. Postaraj się nie nasilać konfliktu z bliską osobą.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Horoskop na piątek mówi, że dziś powinnaś w jednoznaczny sposób odpowiadać na wszystkie pytania przełożonych i współpracowników, aby nie wprowadzić nikogo w błąd. Odniesiesz wielki sukces, jeśli wykażesz się swoją kreatywnością. Podpowiedź Gwiazd dla samotnych Panien: niewinny flirt może być początkiem pięknej przygody miłosnej...

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Niestety, Wagom nie uda się uniknąć nieprzyjemnej sytuacji w miejscu pracy. Prawdopodobnie będziesz musiała wykazać się odpowiedzialnością i przyznać się do niefortunnego zdarzenia z przeszłości. Nie poniesiesz konsekwencji, jeśli zdecydujesz się na szczerość. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Dziś nawet najprostsze zadania mogą wprawić Cię w zakłopotanie. Gwiazdy nalegają, że nie będzie to oznaka Twojej niewiedzy – być może potrzebujesz zdrowego odpoczynku? Z tego powodu będziesz musiała przełożyć kilka planów, związanych z Twoim życiem zawodowym. Okaż więcej czułości ukochanej osobie.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Horoskop obiecuje Strzelcom wspaniały dzień! Jedyna porada horoskopu na piątek: trzymając się określonego planu, nie zapomnij o uczuciach. Pamiętaj, że kompromis to podstawa udanego związku. Propozycja podróży służbowej może okazać się niezwykle interesująca.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Przed Tobą doskonały dzień pod względem finansowym, jednak sprawy zawodowe mogą Cię przerosnąć – zbyt pochopna decyzja tylko zaostrzy sytuację. Zwróć się po poradę do osób, które mają większe doświadczenie. Nieprzyjemny spór rodzinny może popsuć Ci nastrój.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Wodniki czeka dziś wiele spraw, które wymagają natychmiastowego działania. Nie będziesz mogła liczyć na pomoc współpracowników, jednak nie powinnaś się tym martwić – lepiej wykorzystaj szansę od losu i udowodnij, jak wiele potrafisz. Pewność siebie jedynie zwiększy Twój autorytet. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz dziś ciekawą propozycję współpracy. Horoskop na 20.12.2019 podpowiada, że to Twoja okazja na pozytywne zmiany w życiu zawodowym – potraktuj tę ofertę poważnie i nie rezygnuj tylko ze względu na obawy, związane z finansami. Wieczorne spotkanie z bliską osobą może Cię zmęczyć. Wykaż się cierpliwością, a harmonia powróci do waszego związku. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.