horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jak zakończy się ten tydzień? Sprawdź swój horoskop na niedzielę!

Przepowiednia na 22.12.2019

Redakcja VIVA! 22 grudnia 2019 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy zapewnią większości znaków zodiaku pozytywne emocje. Jednak horoskop na 22.12.2019 ostrzega, że niedziela nie będzie dobrym dniem na opracowywanie szczegółowych planów na najbliższą przyszłość – istnieje ryzyko popełnienia wielu błędów.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Barany powinny przygotować się na dość nerwowy i wyczerpujący dzień. Będziesz musiała wykazać się cierpliwością – nie poddawaj się jednak, pomimo przeciwności losu. Korzystna sytuacja finansowa poprawi Ci humor, jak i romantyczne spotkanie z bliską osobą.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Nie powinnaś ufać nowym znajomym. Horoskop na niedzielę nie ujawnia szczegółów, jednak możesz być pewna, że w tym przypadku nie możesz liczyć na długą przyjaźń. Wykorzystaj ten dzień na wszelkie procedury, które pozytywnie wpłyną na Twoje zdrowie i samopoczucie.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy przepowiadają świetny dzień dla tych przedstawicieli znaku, którzy zdecydowali się na poważną inwestycję. Twoja intuicja Cię nie zawiedzie i z powodzeniem podpiszesz korzystną dla siebie umowę. Wieczorem koniecznie umów się na randkę z drugą połówką.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Niestety, Raki dziś nie odpoczną. Będziesz musiała wywiązać się ze złożonych wcześniej obietnic, dlatego czeka Cię sporo pracy. Horoskop na niedzielę zapewnia jednak, że rezultat będzie wart Twojego wysiłku, a Ty po raz kolejny udowodnisz swój profesjonalizm w każdej dziedzinie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Pomimo dość nerwowej atmosfery dnia, nie poddawaj się negatywnym emocjom, szczególnie w sytuacjach krytycznych. Otocz się pozytywnymi i rzetelnymi osobami, które podpowiedzą Ci słuszne rozwiązanie męczącego problemu. Gwiazdy przepowiadają wieczór pełen niespodzianek.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Panny nie będą narzekać na zły nastrój. Twoje radosne nastawienie udzieli się również Twoim bliskim. Jedyna porada horoskopu brzmi: spłać zaległy dług, a odetchniesz z ulgą i przestaniesz zamartwiać się o przyszłość. Samotne Panny mogą poznać kogoś wyjątkowego…

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Przed Tobą dość napięty i nerwowy dzień. Nie uda Ci się ukryć negatywnego nastawienia i nagłej zmiany zachowania – przygotuj się więc na spory i nieprzyjemne wymiany zdań z najbliższym otoczeniem. Gwiazdy uspokajają, że wkrótce odzyskasz równowagę.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Horoskop na niedzielę przekonuje, że Skorpiony musza się dziś wykazać stanowczością. Nie odkładaj ważnych spraw i nie unikaj obowiązków – w przypadku błędu, będziesz musiała poświęcić dużo więcej czasu na jego naprawę. Porada dla samotnych Skorpionów: czułe wyznanie przyjaciela nie powinno pozostać bez Twojej odpowiedzi. Czy to miłość?

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Zadbaj dziś o siebie i o swój wygląd – horoskop na niedzielę przewiduje doskonały dzień na wszelkie zmiany, związane ze stylem życia. Z powodzeniem zrealizujesz wszystkie postanowienia, których zaczniesz się dziś trzymać. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Przed Tobą spokojny i dość leniwy dzień. Chociaż Gwiazdy nie przewidują żadnych kłopotów, powstrzymaj się od nieprzemyślanych wydatków. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię pytaniem o przyszłość. Twoje serce zna odpowiedź.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika powinny dziś wykorzystać nadmiar energii. Twój entuzjazm będzie zaraźliwy, jednak nie unikniesz gorzkiej krytyki ze strony najbliższych. Nie obrażaj się o szczerość – być może powinnaś zmienić niektóre nawyki? Wyjdzie Ci to na dobre…

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Horoskop na 22.12.2019 przepowiada doskonały dzień dla wszystkich Ryb. Wykorzystaj dobry nastrój i zajmij się porządkowaniem swojego życia – Gwiazdom chodzi zarówno o nagromadzone rzeczy, jak i znajomości, które ciągną Cię w dół. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.