horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Znaki zodiaku nie będą dziś narzekać na nudę! Sprawdź swój horoskop na czwartek!

Co wydarzy się 19.12.2019?

Redakcja VIVA! 19 grudnia 2019 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy przewidują, że czwartek minie w dość dobrym nastroju. To doskonały dzień na rozpoczęcie projektów, które wcześniej wydawały się zbyt trudne lub nieosiągalne. Horoskop na 19.12.2019 zwraca szczególną uwagę na samopoczucie znaków zodiaku – dzisiejsza aura może sprzyjać kłopotom ze zdrowiem.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Horoskop na czwartek obiecuje sporo niespodzianek! Nie martw się na zapas – wszystkie będą przyjemne. Samotne Barany czeka dziś szczęśliwe spotkanie. Prawdopodobnie poznasz osobę, z którą od razu znajdziesz wspólny język. Nie przegap tej szansy od losu i posłuchaj swojego serca. Ono z pewnością Cię nie zawiedzie...

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Byki będą musiały wykazać się dziś stanowczością. Gwiazdy podpowiadają, że jest to jedyny sposób na zmiany, szczególnie w relacjach z przełożonymi i współpracownikami. Niestety, kłopoty finansowe mogą negatywnie wpłynąć na Twoje samopoczucie, jednak będą to jedynie przejściowe trudności. Wieczorem poczujesz się znacznie lepiej.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Nie rezygnuj ze stałej pracy na rzecz projektu, który nie ma pewnej przyszłości. Możesz popełnić duży błąd, a rozwój Twojej kariery na długo stanie w miejscu. Nie odmawiaj pomocy bliskiej osobie, jeśli poprosi o wsparcie. Doceni Twoje zaangażowanie i odwdzięczy się w możliwie najkrótszym czasie.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Gwiazdy przewidują, że Twój dzień upłynie w fantastycznej atmosferze – miłe słowa i komplementy współpracowników Cię wzruszą, a nawet zawstydzą. Nie ukrywaj radości, ponieważ całkowicie zasłużyłaś na uznanie. Unikaj jedynie dalekich podróży, nie jest to odpowiedni czas na wyjazdy. Wieczorne spotkanie z ukochaną osobą upłynie w romantycznej atmosferze.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Gwiazdy ostrzegają, że Lwy powinny dziś posłuchać porad bardziej doświadczonych od siebie osób. Błędy mogą Cię drogo kosztować. Zwróć uwagę na podpisywane dokumenty, szczególnie te związane z finansami. Życie miłosne również Cię rozczaruje. Być może potrzebujesz odrobiny samotności?

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Horoskop na czwartek podpowiada: poszukaj sprzymierzeńców, a nie walcz z konkurencją. Trudności finansowe wkrótce miną, dlatego nie powinnaś wpadać w panikę. Dzisiaj Panny powinny skupić się na swoim zdrowiu, zwłaszcza jeśli chodzi o odżywianie i wysiłek fizyczny – prawdopodobnie niezbędne będą porady specjalisty. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Gwiazdy przewidują dość spokojny, a nawet nudny dzień dla osób spod znaku Wagi. Twoje życie zawodowe wymaga rewolucji, jednak nie jest to dobry czas na zmiany. Sprawy miłosne mogą Cię rozczarować, ale unikaj bezpodstawnej zazdrości i samokrytyki. Zaufaj osobie, którą naprawdę kochasz i cenisz.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Skorpiony muszą unikać nadmiernej pewności siebie. Niespodziewana przeszkoda na drodze do wielkiej kariery może Cię zmylić, przez co ryzykujesz utratę wszystkiego, co zdobyłaś do tej pory. Czy ewentualna wygrana jest tego warta? Intuicja wskaże Ci odpowiedź. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Pomimo wyczerpującego poranka, wieczorem docenisz rezultat Twojej pracy. Horoskop na czwartek nie wyklucza przyjemnej premii. Nie spoczywaj jednak na laurach, ponieważ konkurencja nie śpi... Bliska osoba może Cię zaskoczyć swoją wizją waszej wspólnej przyszłości. Zanim powiesz „nie”, zastanów się, czy nie tego właśnie pragnęłaś?

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Wszystko, co nowe, z pewnością Cię dziś zainspiruje, ale Gwiazdy radzą unikać zbyt śmiałych eksperymentów. Pamiętaj, że Twoje dotychczasowe doświadczenie ma ogromny wpływ na Twoją przyszłość. Nie daj się sprowokować ukochanej osobie i nie ulegaj jej kaprysom. Zły nastrój minie, a kłopoty, wywołane nieprzemyślaną decyzją, pozostaną.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Gwiazdy zrobią dziś wszystko, abyś zrozumiała, że Twoje poświęcenie pracy się opłaciło – przestaniesz narzekać na stan konta. Długoterminowy kontrakt przyniesie tak znaczący zysk, że być może zdecydujesz się na poważną inwestycję. Niestety, Twoje życie osobiste nie będzie tak samo zadowalające. Postaraj się być realistką, porzuć złudzenia.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Dziś Ryby będą musiały poświęcić swoje zasady. Nie traktuj tego zbyt negatywnie, ponieważ każda zmiana niesie za sobą przyjemne konsekwencje. Chwilowe hobby może stać się poważnym znakiem od losu. Nie przegap tej szansy! Horoskop na 19.12.2019 zachęca do pracy nad relacją miłosną. Dobre związki wymagają kompromisów. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.