horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Znaki zodiaku czeka dziś wiele niespodzianek... Sprawdź swój horoskop na czwartek!

Przepowiednia na 12.12.2019

Redakcja VIVA! 12 grudnia 2019 05:55
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy nie wykluczają możliwych niespodzianek: los zaskoczy znaki zodiaku trafionymi prezentami. To doskonały dzień na wszelkie transakcje finansowe, ponieważ intuicja będzie współdziałała z logiką. Horoskop na 12.12.2019 przewiduje, że pozytywne emocje uchronią od niepotrzebnych zmartwień dodadzą odwagi. Nadszedł czas na zdecydowane działania!

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Pomimo ogólnej radosnej atmosfery dnia, Barany mogą narzekać na trudny czas pod względem zawodowym. Prawdopodobnie nie będziesz mogła pogodzić się ze stratami finansowymi. Gwiazdy namawiają do spokojnej analizy wydatków. Porada bliskiej osoby zmotywuje Cię do zmiany nawyków, które uniemożliwiały osiągnięcie celu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Niewykluczone, że dziś zmartwi Cię Twój stan zdrowia. Niestety, ze względu na chwilowy brak równowagi, nie będziesz zdolna do prawidłowej komunikacji z otoczeniem – horoskop na czwartek przewiduje więc kłótnie i spory. Nie unikniesz nieporozumień, ale zwracaj szczególną uwagę na to, co i do kogo mówisz.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Bliźnięta mogą dziś liczyć na wspaniałe prezenty i romantyczne niespodzianki. Na długo zapamiętasz ten cudowny dzień, jeśli nie zaczniesz doszukiwać się podstępu... Gwiazdy nalegają na spontanicznym spotkaniu z przyjaciółmi. Szczera rozmowa przywróci Ci równowagę i podniesie samoocenę.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Horoskop na 12.12.2019 przewiduje wiele nieporozumień. Nie obwiniaj się jednak za każdą sprzeczkę, ponieważ w większości przypadków Twoje argumenty będą słuszne. Gwiazdy nie wykluczają, że dziś dojdziesz do wniosku, że Twoja relacja z ukochaną osobą nie jest już tak obiecująca jak kiedyś – pilnie pozbądź się negatywnych nawyków. Zwłaszcza, jeśli zależy Ci na tym związku.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Lwy będą dziś wyjątkowo dumne i zadowolone z siebie. Błyskawiczny sukces w pracy, premia, awans, nowe korzystne oferty współpracy... Horoskop na czwartek nie oszczędzi Ci przyjemnych niespodzianek! Na Twoją kreatywność liczy również bliska osoba. Nie zawiedź jej oczekiwań.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Twoja cierpliwość będzie dziś wystawiona na próbę, dlatego musisz uważać, aby nie okazać negatywnych emocji w gronie współpracowników. Wszystko, co powiesz, obróci się przeciwko Tobie. Drobne kłopoty domowe mogą pozbawić Cię wolnego czasu i pieniędzy. Ukochana osoba może poprosić o szczerą poradę. Nie ukrywaj odmiennego zdania, ale bądź uprzejma i delikatna.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Gwiazdy nie wykluczają, że do Twojego życia powróci osoba z dalekiej przeszłości. Niespodziewane spotkanie skłoni Cię do trafnych przemyśleń. Jeśli chodzi o obowiązki zawodowe, możesz je odłożyć na kilka dni. Prawdopodobnie potrzebujesz chwili wytchnienia. Jedyne ostrzeżenie horoskopu: nie podejmuj zbyt pochopnej decyzji, jeśli otrzymasz propozycję zmiany pracy.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Niestety, Skorpiony nie mogą liczyć na udany dzień. Nawet bliscy będą dziś potępiać Twoje działania, pomimo faktu, że potrzebujesz ich wsparcia. Być może powinnaś zdecydować się na poważną rozmowę z osobą, która od dawna przekonuje Cię do zmian? Pomimo nieprzyjemnej atmosfery, powstrzymaj wybuch emocji. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Niewykluczone, że postawisz dziś na ilość, a nie jakość, co doprowadzi do nieprzyjemnej rozmowy z przełożonymi. Szczerze przyznaj się do błędu – wzmocni to Twój autorytet zawodowy. Horoskop na czwartek obiecuje Strzelcom bardzo przyjemny wieczór. Romantyczne spotkanie z drugą połówką może zaowocować odważną decyzją.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Horoskop na 12.12.2019 obiecuje Koziorożcom doskonałą sytuację finansową. Gwiazdy podpowiadają jednak, że oszczędność wciąż jest mile widziana w Twoim życiu. Ulubione hobby może dziś przynieść wiele pozytywnych emocji. Również wieczór w towarzystwie ukochanej osoby zapowiada się doskonale.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Wodniki nie powinny dziś niczego planować. Ten rok wkrótce się skończy, dlatego skup się na podsumowaniu i wyciągnięciu odpowiednich wniosków na przyszłość. Zwróć większą uwagę na nastroje współpracowników – jeśli kogoś uraziłaś, koniecznie przeproś. Gwiazdy namawiają do rezygnacji z długich podróży. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Przed Tobą spokojny, a nawet dość nudny dzień. Prawdopodobnie poświęcisz czas na porządkowanie zaległych dokumentów i innych ważnych papierów. Świąteczna atmosfera może wpłynąć na Twoją potrzebę obdarowywania – bliscy ucieszą się z prezentów, ale nie nadwerężaj swojego konta. Jedynie w miłości może dojść do nieporozumień. Być może uświadomisz sobie, że ukochana osoba nie jest tak idealna, jak Ci się wydawało. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.