Fundacja Badaj się regularnie: Ciachorowski, Kamińska, Herbuś
Fot. Filip Okopny/Materiały prasowe
ZE ŚWIATA GWIAZD

Herbuś, Roznerski, Kliment, Kamińska i wiele innych gwiazd na konferencji fundacji Badaj się regularnie

Zobacz, kto się pojawił

Konrad Szczęsny 17 kwietnia 2024 16:16
Fundacja Badaj się regularnie: Ciachorowski, Kamińska, Herbuś
Fot. Filip Okopny/Materiały prasowe

To był wyjątkowy czas. 9 kwietnia 2024 roku w Nobu Hotel odbyła się konferencja fundacji Badaj się regularnie prowadzona przez Oliviera Janiaka, inaugurująca II edycję kampanii Badaj się regularnie. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło: Edyty Herbuś, Tomasza Ciachorowskiego, Julii Kamińskiej, Jana Klimenta, Dominiki Gwit, Katarzyny Cichopek, Macieja Kurzajewskiego i wielu innych.

Konferencja fundacji Badaj się regularnie - goście

9 kwietnia 2024 roku w Nobu Hotel przy wsparciu partnerów fundacja Badaj się regularnie zainaugurowała II edycję kampanii Badaj się regularnie. Konferencję poprowadził Olivier Janiak, a wśród zaproszonych gości nie zabrakło: Dominiki Gwit, Katarzyny Cichopek, Macieja Kurzajewskiego czy Adriany Kalskiej. Podczas konferencji oficjalnie przedstawieni zostali ambasadorowie II edycji kampanii Badaj się regularnie: Edyta Herbuś, Aleksandra Popławska, Julia Kamińska, Jan Kliment, Tomasz Ciachorowski oraz Mikołaj Roznerski.

Fundacja Badaj się regularnie: Jan Kliment, Lenka Klimentowa
Fot. Filip Okopny/Materiały prasowe
Fundacja Badaj się regularnie: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Filip Okopny/Materiały prasowe

Fundacja Badaj się regularnie: Dominika Gwit-Dunaszewska
Fot. Filip Okopny/Materiały prasowe

Podczas trwania konferencji Fundacji Badaj się regularnie zaproszeni goście mieli okazję wziąć udział w inspirujących panelach dyskusyjnych z udziałem ambasadorów kampanii oraz specjalistów i przedstawicieli świata medycyny - m.in. dr Edyty Baj Chojeckiej, dr Krzysztofa Szturo, dr Miłosza Mikołajczyka czy przedstawicieli partnerów wydarzenia.

„Nasze zdrowie w dużym stopniu zależy od decyzji i wyborów, które my - jako pacjenci - codziennie podejmujemy. Jako ZnanyLekarz wspieramy świadome i odpowiedzialne podejmowanie decyzji o tym, komu powierzamy swoje zdrowie. Wierzymy, że wspólnie możemy kształtować to, jak wyglądają relacje pomiędzy pacjentem a lekarzem, a także na to, jak wygląda cały proces: od pierwszej myśli o tym, że warto odwiedzić specjalistę; poprzez wybór czasu i miejsca wizyty, aż po jej przebieg i ocenę. Razem możemy sprawiać, że opieka medyczna w Polsce będzie coraz bardziej ludzka!”, mówi Piotr Radecki.

Kampanię pod hasłem „Zdrowie to najlepsza inwestycja. Nie czekaj. Badaj się regularnie” promuje i nagłaśnia sesja zdjęciowa oraz spot z udziałem gwiazd, które bezinteresownie wsparły tę inicjatywę i wyraziły swoje wsparcie dla idei dbania o zdrowie poprzez regularne badania medyczne.

„W dzisiejszych czasach medycyna oferuje tak wiele możliwości wczesnego wykrywania chorób, że naprawdę nie warto lekceważyć regularnych badań, nawet jeśli czujemy się zdrowi. Badajmy się. Róbmy to nie tylko dla naszych najbliższych, ale przede wszystkim dla siebie”, mówi Julia Kamińska, ambasadorka II edycji kampanii Badaj się regularnie.

Fundacja Badaj się regularnie: Julia Kamińska
Fot. Filip Okopny/Materiały prasowe

„Czasami wydaje nam się, że do lekarza trzeba się wybrać dopiero wtedy, gdy coś nam dolega. Niestety, statystyki pokazują, że wówczas często jest już za późno. Nie warto czekać. Teraz - to najlepszy moment, by zadbać o siebie”, mówi Edyta Herbuś, ambasadorka II edycji kampanii Badaj się regularnie.

Fundacja Badaj się regularnie: Edyta Herbuś
Fot. Filip Okopny/Materiały prasowe

„Ja dbam o swoje zdrowie i robię to dla siebie i dla mojego syna. W końcu kiedy jak nie teraz? Utarło się, że nam, facetom, trudno o tym mówić, bo wydaje nam się, że przez to jesteśmy mało męscy. A przecież dbanie o siebie powinno być naturalną rzeczą dla każdego z nas, bez względu na płeć”, mówi Mikołaj Roznerski, ambasador II edycji kampanii Badaj się regularnie.

Fundacja Badaj się regularnie: Mikołaj Roznerski
Fot. Filip Okopny/Materiały prasowe

Podczas konferencji zaprezentowano spot promujący II edycję kampanii Badaj się regularnie (do obejrzenia poniżej), który będzie emitowany w najważniejszych mediach oraz platformach internetowych. Fundacja Badaj się Regularnie liczy na pozytywny odbiór kampanii i przy wsparciu partnerów wydarzenia zachęca społeczeństwo do aktywnego uczestnictwa w dbaniu o swoje zdrowie. 

Fundacja Badaj się regularnie powstała, by działać na rzecz zwiększenia świadomości społeczeństwa na temat znaczenia regularnych badań dla zachowania zdrowia. Poprzez kampanie edukacyjne, wydarzenia społeczne i dostęp do informacji, fundacja będzie starać się przekonać ludzi o ważności profilaktycznych badań. Fundacja zamierza promować ideę regularnych wizyt kontrolnych u lekarza jako sposobu na monitorowanie zdrowia i omijania potencjalnych problemów zdrowotnych.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.