kasia_warnke_kabos
Fot. Mat.promocyjne
Z życia gwiazd

Dziecięcy wózek Katarzyny Warnke idealnie pasuje do stylizacji młodej mamy!

Aktorka ma doskonały gust!

Aleksandra Frankowska 20 lipca 2020 17:15
kasia_warnke_kabos
Fot. Mat.promocyjne

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski niecały rok temu zostali po raz pierwszy rodzicami. Swoją córeczkę chronią jednak przed światem show-biznesu i w przeciwieństwie do kolegów z branży, nie udostępniają jej wizerunku w mediach. Jak wspomniała Warnke w jednym z wywiadów, chcą sami dać jej wybór w przyszłości, czy chce być związana z tym światem.

Katarzyna Warnke pozuje ze stylowym wózkiem

Na ostatnim zdjęciu na swoim Instagramie, Warnke pokazała zdjęcie ze spaceru z córką, na którym pozuje ze spacerowym wózkiem. Trzeba przyznać, że aktorka ma świetny gust, a wózek doskonale pasował do jej casualowej stylizacji. Para zdecydowała się na kolejny model od marki Easy Walker Polska, tym razem w odcieniu szarości. Klasyczny wózek wydaje się być bardzo ergonomiczny. 

Czy to ulubiony producent Warnke?

Wcześniej na Instagramie aktorki można było zobaczyć gondolę tego samego producenta w kolorze pudrowego różu. Najnowszy model Easy Walker Buggy XS to klasyczna spacerówka z osłonką przeciwdeszczową, której cena wynosi około 1200 zł. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.