kasia_warnke_kabos
Fot. Mat.promocyjne
Z życia gwiazd

Dziecięcy wózek Katarzyny Warnke idealnie pasuje do stylizacji młodej mamy!

Aktorka ma doskonały gust!

Aleksandra Frankowska 20 lipca 2020 17:15
kasia_warnke_kabos
Fot. Mat.promocyjne

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski niecały rok temu zostali po raz pierwszy rodzicami. Swoją córeczkę chronią jednak przed światem show-biznesu i w przeciwieństwie do kolegów z branży, nie udostępniają jej wizerunku w mediach. Jak wspomniała Warnke w jednym z wywiadów, chcą sami dać jej wybór w przyszłości, czy chce być związana z tym światem.

Katarzyna Warnke pozuje ze stylowym wózkiem

Na ostatnim zdjęciu na swoim Instagramie, Warnke pokazała zdjęcie ze spaceru z córką, na którym pozuje ze spacerowym wózkiem. Trzeba przyznać, że aktorka ma świetny gust, a wózek doskonale pasował do jej casualowej stylizacji. Para zdecydowała się na kolejny model od marki Easy Walker Polska, tym razem w odcieniu szarości. Klasyczny wózek wydaje się być bardzo ergonomiczny. 

Czy to ulubiony producent Warnke?

Wcześniej na Instagramie aktorki można było zobaczyć gondolę tego samego producenta w kolorze pudrowego różu. Najnowszy model Easy Walker Buggy XS to klasyczna spacerówka z osłonką przeciwdeszczową, której cena wynosi około 1200 zł. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.