Katarzyna Warnke, Uroda Życia, kwiecień 2018
Fot. Adam Pluciński
Ze świata urody

Katarzyna Warnke zaprezentowała figurę po ciąży w kostiumie kąpielowym!

Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 18 lipca 2020 18:31
Katarzyna Warnke, Uroda Życia, kwiecień 2018
Fot. Adam Pluciński

Żona Piotra Stramowskiego, aktorka Katarzyna Warnke rok temu urodziła pierwsze dziecko. Dziewczynka na świecie pojawiła się 6. września, a jej mama starała się bardzo szybko wrócić do formy, pojawiając się już kilka dni po porodzie na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Gwiazda, która w listopadzie skończy 43 lata, uroki macierzyństwa poznała dopiero po raz pierwszy, otwarcie mówiąc w wywiadach, że wyobrażała sobie ten czas dużo bardziej cukierkowo.

Katarzyna Warnke o macierzyństwie

Aktorka pytana o swoje pierwsze doświadczenia z macierzyństwem, nie kryła szczerości, za co bardzo cenią ją fani.

Ja mam 43 lata, niewyspanie to dla mnie bardzo duże obciążenie, również jeśli chodzi o urodę. Wcześniej potrafiłam zadbać o siebie, regenerowałam się lepiej, w tej chwili ten czas muszę oddać swojej córce i to widać. Myślę, że to jest minus późnego macierzyństwa.

Warnke pokazała figurę po ciąży 2020

Na Instagramie aktorki pojawiło się najnowsze zdjęcie, prezentujące jej perfekcyjną sylwetkę, zaledwie 10 miesięcy po ciąży. Ciało Katarzyny Warnke pozującej w basenie w stroju kąpielowym, wywołało lawinę pozytywnych komentarzy. Fani obsypali aktorkę mnóstwem komplementów, sugerując, że wygląda jeszcze lepiej, niż przed ciążą! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Żabką bywam... 🐸🐸🐸 #deepblue #kumkumrere #whiteisbeautiful #lato #summerlook #😋

Post udostępniony przez Kasia Warnke (@kasiawarnke)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.