Tomasz Szczepanik, syn, Stanisław Szczepanik, plan „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 19.08.2012 rok
Fot. MICHAL WARGIN /DDTVN/ EAST NEWS
Dzieci gwiazd

Syn Tomasza Szczepanika z „Pectus” jest to niego łudząco podobny! Tak wygląda Staś

Chłopiec ma już 11 lat

Marta Nawacka 14 marca 2024 14:51
Tomasz Szczepanik, syn, Stanisław Szczepanik, plan „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 19.08.2012 rok
Fot. MICHAL WARGIN /DDTVN/ EAST NEWS

Związek Tomasza Szczepanika i Moniki Paprockiej-Szczepanik od początku owiany był atmosferą skandalu. Muzyk zostawił swoją ówczesną narzeczoną tuż przed ślubem właśnie dla menedżerki. Uczucie zakochanych stale się rozwija, a para doczekała się wspólnie syna. Stanisław ma już 11 lat i jest łudząco podobny do sławnego taty! Oto, jak wygląda.

Tomasz Szczepanik i Monika Paprocka-Szczepanik: związek

Dziś tworzą szczęśliwą i kochającą się parę, jednak związek Tomasza Szczepanika i jego ukochanej od początku otoczony był atmosferą skandalu. Oboje byli związani z branżą muzyczną. On jest utalentowanym i uznanym muzykiem, liderem zespołu Pectus, Monika Paprocka-Szczepanik z kolei jest menedżerką gwiazd. Poznali się, gdy miała pod swoimi skrzydłami grupę Varius Manx i... połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia.

Niestety zakochani napotkali na swojej drodze sporo utrudnień... Monika Paprocka-Szczepanik była wówczas mężatką z dwójką dzieci. Tomasz Szczepanik zaś miał narzeczoną i... był tuż przed ślubem. Choć nie było im łatwo, to okazało się, że uczucie, jakie ich połączyło jest silniejsze i para zdecydowała się zmienić swoje dotychczasowe życie i dać szansę tej miłości. Muzyk i jego ukochana wspólnie doczekali się syna, Stanisława, który dzisiaj ma już 11 lat.

„Miałem 31 lat, kiedy urodził się Staś. Spotkałem kobietę, którą kocham, z którą znalazłem wspólny język. Wszystkie decyzje związane z rodzicielstwem były przemyślane. Dojrzałem do ojcostwa, poczułem, że to już jest ten moment, że stałem się odpowiedzialnym mężczyzną. W tym samym czasie postarałem się o dom i posadziłem dwa drzewa”, — wspominał Tomasz Szczepanik w rozmowie z portalem egaga.pl krótko po narodzinach chłopca.

Czytaj też: Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży. Wojciech Szczęsny i artystka drugi raz zostaną rodzicami

Tomasz Szczepanik, żona,  Monika Paprocka-Szczepanik
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Tomasz Szczepanik z żoną, Moniką Paprocka-Szczepanik

Tomasz Szczepanik, syn Stanisław Szczepanik, plan „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 19.08.2012 rok
Fot. Michał Wargin/East News

Tomasz Szczepanik, syn Stanisław Szczepanik, plan „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 19.08.2012 rok

Tomasz Szczepanik: syn. Stanisław jest łudząco podobny do taty!

Syn Tomasza Szczepanika i Moniki Paprockiej-Szczepanik wiele razy jeździł na koncerty zespołu Pectus, w którym jego tata jest liderem. Nie planuje jednak iść w jego ślady i wiązać swojej przyszłości z muzyką. Stanisław Szczepanik coraz chętniej za to pojawia się w towarzystwie muzyka na różnych wydarzeniach i imprezach kulturalnych. W rozmowie z Pomponikiem syn Tomasza Szczepanika przyznał, że aktualnie zainteresowany jest piłką nożną.

Czy z czasem zmieni zdanie i pójdzie w ślady taty? „Muszę powiedzieć, że dużo wspólnie śpiewamy, Staś często podśpiewuje, bardzo szybko uczy się piosenek. Lubimy grać razem w piłkę. To, kim zostanie, nie ma dla mnie większego znaczenia”, podkreślał Tomasz Szczepanik przed laty w rozmowie z serwisem egaga.pl. Na tę decyzję przyjdzie nam jeszcze poczekać. Póki co wiadomo, że 11-letni Stanisław robi się coraz bardziej podobny do wokalisty grupy Pectus 

Zobacz także: Lekarze nie dawali jej szans na zostanie mamą. Aldona Orman nigdy nie przestała marzyć o macierzyństwie

Pectus, Tomasz Szczepanik, syn, Stanisław Szczepanik, koncert
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Pectus, Tomasz Szczepanik, syn, Stanisław Szczepanik, koncert "Fundacja Polsat - Jesteśmy dla Dzieci", 2022 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.