Dagmara Kaźmierska, syn, Conan Kaźmierski, Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
O tym jest głośno

Produkcja „Tańca z Gwiazdami” wezwała Dagmarę Kaźmierską na dywanik. Ma dość... jej syna

W ostatnim odcinku Conan stanął w obronie mamy

Marta Nawacka 10 kwietnia 2024 12:57
Dagmara Kaźmierska, syn, Conan Kaźmierski, Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Taneczne show cały czas wzbudza ogromne emocje, między innymi za sprawą udziału Dagmary Kaźmierskiej. W ostatnim odcinku po raz kolejny królowa życia musiała zmierzyć się z krytycznymi komentarzami i ostrymi słowami Iwony Pavlović, a w jej obronie niespodziewanie stanął syn, który zwrócił się do jurorki. Okazuje się, że produkcja „Tańca z Gwiazdami” ma już dość zachowania Conana i wezwała jego mamę na poważną rozmowę.

„Taniec z Gwiazdami”: udział Dagmary Kaźmierskiej wzbudza spore emocje

Popularne taneczne show niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Najnowsza edycja wydaje się wzbudzać jeszcze większe emocje, między innymi za sprawą udziału w produkcji Dagmary Kaźmierskiej. W ostatnim odcinku królowa życia niestety ponownie musiała zmierzyć się z krytyką i surowymi ocenami. Wraz z Marcinem Hakielem zaprezentowała paso doble, za które otrzymali jedynie 19 punktów. Iwona Pavlović ponownie nie szczędziła surowych słów uczestniczce. „Ja bym ci chciała przypomnieć, że ten program się nazywa taniec z gwiazdami, a nie chodzenie z gwiazdami, nie człapanie z gwiazdami”, oceniła.

Choć jurorka nie była zachwycona występem Dagmary Kaźmierskiej, to podkreśliła, że był to jej dotychczasowo najlepszy taniec w programie. „Chociaż jestem lekko rozczarowana, bo myślałam, że jeżeli marsz oparty jest na chodzeniu, to jak ty tu wyjdziesz, to po prostu rozwalisz parkiet, ale i tak - uwaga - to jest twój najlepszy taniec człapaniec”, dodała Iwona Pavlović. Nie wszyscy jednak zgodzili się z opinią jurorki... Zdecydowanie innego zdania był syn królowej życia, Conan.

Czytaj też: Diagnoza lekarzy była dla niej ciosem. Dziennikarka TVN przeszła poważną operację usunięcia guza z mózgu

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Taniec z Gwiazdami
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Taniec z Gwiazdami

Dagmara Kaźmierska, Michał Kassin, Roksana Węgiel, CONAN
Fot. Kurnikowski AKPA

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska, Michał Kassin, Roksana Węgiel, Taniec z Gwiazdami

Dagmara Kaźmierska wezwana na rozmowę. Produkcja „Tańca z Gwiazdami” ma dość jej syna

Po ocenie Iwony Pavlović 22-letni syn Dagmary Kaźmierskiej niespodziewanie wszedł na parkiet i postanowił stanąć w obronie swojej mamy. „Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami by nawet kroku nie zrobiła. Przepiękny taniec”, zwrócił się do jurorki. Internauci zabrali głos w kwestii zachowania Conana. Wielu uważało, że nie powinien tak postąpić. „Nie rozumiem wyjścia Conana na scenę i zbędnego komentarza”, „Tej pani już dziękujemy. Serio za długo już, a Conan — więcej kultury”, mogliśmy przeczytać.

Okazuje się, że również produkcja „Tańca z Gwiazdami” ma już dość zachowania syna królowej życia. Jak podaje Pudelek, Dagmara Kaźmierska miała zostać wezwana w tej sprawie na rozmowę. „Produkcja ma dość Conana, który nie przestrzega zasad programu. Goście nie powinni wchodzić na parkiet, wręczać kwiatów i rzucać maskotek. Produkcja postanowiła porozmawiać na ten temat z Dagmarą”, zdradził informator portalu. Na oficjalnym profilu „Tańca z Gwiazdami” Conan Kaźmierski zdecydował się odpowiedzieć na niektóre z nieprzychylnych komentarzy.

„Słuchaj chłopie, ale przesadzasz. Zwracanie uwagi ekspertowi jest co najmniej niestosowne. Wiem, że bardzo jesteś za swoją mamą, ale jeśli miałbym ci coś doradzić, to namów ją, aby zrezygnowała z honorem, bo poziomem tańca naprawdę bardzo odstaje od innych”, napisał jeden z internautów. „W życiu zawsze dobrze wypowiadałem się o pani Iwonie, to nie był przytyk do profesjonalizmu”, napisał syn Dagmary Kaźmierskiej. „Kocham swoją mamę i będę ją wspierać do końca życia na każdy możliwy sposób”, dodał Conan.  

Zobacz także: Młodszy syn Justyny Steczkowskiej zachwycił na premierze filmu. To prawdziwa kopia mamy

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski, TzG odc. 5
Fot. Podlewski/AKPA

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski, Taniec z Gwiazdami, odc. 5

Dagmara Kaźmierska, syn, Conan Kaźmierski, Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski, Iwona Pavlović, Tomasz Wygoda, Marcin Hakiel, Taniec z Gwiazdami

Dagmara Kaźmierska, syn, Conan Kaźmierski, Taniec z Gwiazdami odc. 2, 10.03.2024, Warszawa
Fot. VIPHOTO/East News

Dagmara Kaźmierska, syn, Conan Kaźmierski, Taniec z Gwiazdami odc. 2, 10.03.2024, Warszawa

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.