Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal
O tym się mówi!

Przez lata odmawiał udziału w ''Tańcu z Gwiazdami'', a tu takie informacje. Paweł Małaszyński jednak zatańczy?

To może Was zaskoczyć!

Aleksandra Frankowska 11 lipca 2024 12:27
Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal

Za nami 14. edycja "Tańca z gwiazdami", a już nie milkną echa o kolejnej! Przygotowania podobno już się rozpoczęły i chociaż wielu artystów marzy o tym, a by wziąć udział w programie, to nie każdy pała entuzjazmem. Tak było przez lata w przypadku Pawła Małaszyńskiego. Najnowsze informacje podane przez Pomponik rzucają zupełnie inne światło na tę sytuację. Czy aktor uwielbiany z serialu "Magda M" pojawi się w "Tańcu z gwiazdami"?

ZOBACZ: Gwiazda 2 plus 1 przerwała milczenie. Elżbieta Dmoch zwróciła się do fanów, by przekazać jedno

Paweł Małaszyński zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"?

Jak donosi Pomponik, do najnowszej, 15. już edycji programu zaproszono Pawła Małaszyńskiego, który od lat odmawiał udziału w produkcji. Mówił o tym otwarcie, że zupełnie nie widzi siebie w tej roli. Według tego, co przekazał portal, tym razem reakcja Małaszyńskiego ma być nieco inna niż dotychczas. Mówi się, że jego decyzja może być pozytywna, co oznacza, że jest spora szansa na to, że zobaczymy go w najnowszej edycji. Przygotowania do niej trwają!

Fot. Pawel Przybyszewski / Forum

CZYTAJ: Aktor kultowego serialu stracił życie w tragicznych okolicznościach. Ten sam los podzielił jego ukochany pupil

14. edycja "Tańca z gwiazdami"

Miniona edycja przysporzyła wszystkim wielu emocji. Finalnie zwycięzcami okazali się niesamowita Anita Sokołowska i jej taneczny partner, Jacek Jeschke. To w ich rękach znalazła się kryształowa kula. W finale mogliśmy zobaczyć również Roksanę Węgiel oraz Maffashion. Rywalizacja odbyła się na bardzo wysokim poziomie, dlatego w kolejnej edycji pokładane są jeszcze większe nadzieje! Nie możemy się już doczekać! 

Źródło: Pomponik.pl

Paweł Małaszyński, „Grzechy sąsiadów” - dzień prasowy nowego serialu, 13.12.2023 rok
Fot. Baranowski Michał/AKPA

Anita Sokołowska, Jacek Jeschke, finał „Tańca z gwiazdami”, Warszawa, 05.05.2024 rok
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

[Ostatnia publikacja na Viva Historie 13.07.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.