Dagmara Kaźmierska, syn, Conan Kaźmierski, Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
O tym jest głośno

Syn Dagmary Kaźmierskiej stanął w jej obronie. Wszedł na parkiet i zwrócił się do Iwony Pavlović

Conan nie przebierał w słowach

Marta Nawacka 8 kwietnia 2024 07:17
Dagmara Kaźmierska, syn, Conan Kaźmierski, Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Ostatni odcinek „Tańca z Gwiazdami” wywołał ogromne emocje wśród widzów. Fani tanecznego show nie byli zadowoleni między innymi z wyników, w wyniku których pożegnaliśmy się z Aleksandrem Mackiewiczem i Izabelą Skierską. Nie zabrakło także napięcia, jakie pojawiło się w stosunku do Dagmary Kaźmierskiej. Po występie królowej życia Iwona Pavlović nie szczędziła jej gorzkich słów. W obronie mamy postanowił stanąć jej syn, który wszedł na parkiet i zwrócił się bezpośrednio do jurorki.

„Taniec z Gwiazdami”: występ Dagmary Kaźmierskiej wzbudził sporo emocji

Ostatni odcinek „Tańca z Gwiazdami” obfitował w sporo emocji. Widzowie byli między innymi niezadowoleni po ogłoszeniu wyników, według których z programem musiał pożegnać się Aleksander Mackiewicz. Nie zabrakło także pełnych napięcia momentów po występie Dagmary Kaźmierskiej. Królowa życia zaprezentowała się jako pierwsza i wraz ze swoim tanecznym partnerem, Marcinem Hakielem, zatańczyła paso doble.

Choć Dagmara Kaźmierska stara się jak może i cieszy się sporą sympatią widzów, to jury zazwyczaj bardzo surowo ocenia jej umiejętności. Ostatnio na jaw wyszło, że królowa życia ciężko znosi udział w programie oraz oceny jurorów, a zwłaszcza krytyczne komentarze Iwony Pavlović. Nie inaczej było również i tym razem. W końcu w obronie mamy postanowił stanąć Conan Kaźmierski, który wtargnął na parkiet i stanowczo odpowiedział Czarnej Mambie.

Czytaj też: Takich emocji jeszcze nie było! Wynik szóstego odcinka Tańca z Gwiazdami zaskoczył wszystkich

Conan Kaźmierski wszedł na parkiet w „Tańcu z Gwiazdami”. Zwrócił się bezpośrednio do Iwony Pavlović

Iwona Pavlović od początku programu nie szczędzi krytyki królowej życia. Tym razem także zdobyła się na szczery komentarz, podkreślając, że choć był to najlepszy występ w jej wykonaniu, to nadal ma sporo do poprawy. „Ten program nazywa się taniec z gwiazdami, nie chodzenie z gwiazdami, nie człapanie z gwiazdami”, zwróciła się do Dagmary Kaźmierskiej jurorka.

Po surowej ocenie Iwony Pavlović na parkiet wszedł syn Dagmary Kaźmierskiej, który postanowił stanąć w obronie ukochanej mamy. Conan nie przebierał w słowach i zwrócił się bezpośrednio do jurorki. „Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami by nawet kroku nie zrobiła. Przepiękny taniec”, powiedział. Ostatecznie królowa życia otrzymała od jury 19 punktów.  

Zobacz także: Fani oniemieli z zachwytu na widok Grażyny Torbickiej. Olśniła wszystkich na wernisażu rodziny Staraków

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Taniec z Gwiazdami
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Taniec z Gwiazdami

Dagmara Kaźmierska, syn, Conan Kaźmierski, Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska, syn, Conan Kaźmierski, Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.