Dagmara Kaźmierska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Iwona Pavlović skrytykowała występ Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka nie kryła łez

Jurorka jasno wyraziła swoje rozczarowanie

Maria Elas 1 kwietnia 2024 09:00
Dagmara Kaźmierska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Dagmara Kazimierska pojawiła się w najnowszym odcinku Tańca z Gwiazdami. Nie obyło się bez łez — celebrytka rozczuliła się wspominając swojego ukochanego syna, a później spadła na nią lawina krytyki... Jak poradziła sobie z walcem, którego zatańczyła w parze z Marcinem Hakielem? Opinie były różne. 

Dagmara Kaźmierska zadedykowała taniec synowi 

Najnowszy, piąty już odcinek najnowszego sezonu Tańca z Gwiazdami był bardzo wyjątkowy. W świątecznej edycji to właśnie gwiazdy mogły same wybrać utwór, do którego chcą zatańczyć. Dagmara Kaźmierska z Królowych życia postawiła na „Jej Portret” Bogusława Meca, a swój występ postanowiła zadedykować najważniejszemu mężczyźnie w jej życiu — synowi Conanowi. Przy okazji opowiedziała trochę o ich relacji i ciągłej dumie, która ją rozpiera. Wspominając momenty z przeszłości bardzo się wzruszyła i nie starała się nawet powstrzymać łez. 

W materiale wideo telewidzowie mogli zobaczyć także, jak celebrytka upiekła synowi świąteczną babkę. Przyznała, że nie jest najlepszą kucharką i nie pamięta ostatniego czasu, w którym upiekła coś dla syna. „Ja nigdy mu w życiu nic nie zrobiłam, może jakieś naleśniki” przyznała. Postanowiła jednak, że dla syna będzie starać się, jak może. „Mama zatańczy tego walca dla ciebie, najpiękniej jak potrafi” zadedykowała synowi. 

Sprawdź też: "Taniec z Gwiazdami": emocje nawet w Wielkanoc. Kto odpadł z dzisiejszego odcinka?

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski, TzG odc. 5
Fot. Podlewski/AKPA

Dagmara Kaźmierska z synem Conanem, kulisy programu Taniec z Gwiazdami odc. 5

Iwona Pavlović ostro o tańcu Dagmary Kaźmierskiej

Ostatni występ celebrytki wywołał bardzo skrajne emocje. Niestety nie wszyscy byli zachwyceni jej tańcem. „Ja wiem, ile to kosztuje ciężkiej pracy [...] musicie pracować nad techniką. Dzisiaj przetańczyłaś tego walca, ale zabrakło mi nieco emocji” wyraził swoją opinię Rafał Maserak. Nieco cieplej wypowiedziała się za to Ewa Kasprzyk: „Naprawdę jaka ty jesteś, nie wie nikt. I ty jak w poprzedniej rumbie byłaś sexy, tak tu byłaś jak dziewczynka, skromna, powściągliwa. Jesteś jak kameleon” mogliśmy usłyszeć.

Niestety żaden komplement nie mógł zagłuszyć krytyki, którą Dagmara Kaźmierska usłyszała od wieloletniej jurorki programu, Iwony Pavlović. Czarna Mamba nie pozostawiła żadnego słowa do dopowiedzenia: „Uważam, że jako jedyna nie robisz w tym programie postępów [...] wiem, że jest Wielkanoc [...] ale to jest balans totalnie stateczny »na leniwca«” skrytykowała gwiazdę „Królowych życia”. 

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel byli parą, której groziło odpadnięcie z programu. Na ich szczęście, udało im się utrzymać swoją pozycję. Z Tańcem z Gwiazdami pożegnali się Kamil Baleja i Magdalena Perlińska, co wywołało niemałe emocje wsród telewidzów.  

Zobacz także: Skandal w Tańcu z Gwiazdami, nie było mu dane się pożegnać. Internauci są wściekli: „żałosne”

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, TzG odc. 5
Fot. Podlewski/AKPA

Krzysztof Ibisz, Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Taniec z Gwiazdami odc. 5

Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami, odc 5
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami, odc. 5

[Tekst opublikowany na Viva Historie 02.04.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.