Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Fani oniemieli z zachwytu na widok Grażyny Torbickiej. Olśniła wszystkich na wernisażu rodziny Staraków

Tak wyglądały kulisy wydarzenia

Karol Sowa 7 kwietnia 2024 22:46
Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo

Siódmego kwietnia odbył się wernisaż rodziny Staraków. Na wydarzeniu pojawiła się plejada gwiazd: Monika Olejnik, Joanna Przetakiewicz czy  Grażyna Torbicka. Szyk i klasa. Fani oniemieli z zachwytu. 

Wernisaż Jerzego i Anny Staraków

W niedzielę, 7 kwietnia 2024 roku odbył się wernisaż prac plastycznych uczestników programu Kunszt, który był realizowany w obszarze fundacji rodziny Staraków. Na oficjalnej stronie możemy przeczytać, że jest on skierowany do twórców, którzy działają w obszarze projektowania oraz wykonywania przedmiotów użytkowych i dekoracyjnych. Jerzy i Anna Starakowie zaprosili na wydarzenie bliskich znajomych. To pierwsze takie przyjęcie, które zorganizowali małżonkowie. 

CZYTAJ TEŻ: Zachwycali się nią producenci z całego świata, zrezygnowała z kariery w Hollywood. Powód może zaskakiwać

Joanna Przetakiewicz, Monika Olejnik, wernisaż rodziny Staraków

Joanna Przetakiewicz, Monika Olejnik, wernisaż Staraków
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Kto pojawił się na wernisażu i Jerzego i Anny Staraków?

Nie zabrakło osób doskonale znanych ludziom. Goście postawili na wyszukane i eleganckie stylizacje. Z pewnością wyróżniała się Monika Olejnika, która postawiła na luźną stylizację: jeansy oraz dopasowany czarny płaszcza. 

Joanna Przetakiewicz natomiast zachwyciła złotym płaszczem w delikatną kartkę. Równie dużym zainteresowaniem cieszyła się Grażyna Torbicka, która założyła czarne spodnie z białymi paskami, granatową bluzkę oraz ciemną marynarkę. 

Która stylizacja najbardziej Was oczarowała? 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Są objawieniem polskiej sceny muzycznej, nie przyznawali się, że są dziećmi znanego artysty. Na sukces zapracowali sami

Grażyna Torbicka, Adam Torbicki, wernisaż rodziny Staraków

Grażyna Torbicka, Adam Torbicki, wernisaż Staraków
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.