RAFAŁ MASERAK, EWA KASPRZYK, TOMASZ WYGODA, IWONA PAVLOVIC, KRZYSZTOF IBISZ
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Takich emocji jeszcze nie było! Wynik szóstego odcinka Tańca z Gwiazdami zaskoczył wszystkich

Kto odpadł z programu?

Karol Sowa 7 kwietnia 2024 21:51
RAFAŁ MASERAK, EWA KASPRZYK, TOMASZ WYGODA, IWONA PAVLOVIC, KRZYSZTOF IBISZ
Fot. VIPHOTO/East News

Za nami 6. odcinek słynnego programu — Taniec z Gwiazdami. Tym razem ulubieńcy publiczności tańczyli w rytmie... disco!. Parkiet zapłonął, jury nie kryło emocji, lecz nie zabrakło też łez wzruszenia. Kto tym razem pożegnał się z popularnym show?

Szósty odcinek „Tańca z Gwiazdami" za nami. Tak zaprezentowali się uczestnicy

W ostatnim odcinku z programem pożegnali się: Kamil Baleja i Magdalena Perlińska, lecz walka o Kryształową Kulę wciąż trwa. Uczestnicy tym razem tańczyli do rytów disco. 

Jako pierwsi zatańczyli: Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, którzy oczarowali publiczność w energicznym PasoDoble. I choć jury podkreśliło, że był to ich jeden z najlepszych tańców, otrzymali zaledwie 19 punktów, przez co znaleźli się na końcu tabeli. Kolejną parą, która zaprezentowała swoje umiejętności byli: Maciej Musiał i Daria Syta. Tym razem aktor i tancerka błyszczeli w Sambie. Ostatecznie otrzymali 30 punktów.

Następnie na parkiecie pojawiła się Roksana Węgiel i Michał Kassin, którzy zelektryzowali publiczność i jury w zjawiskowym tańcu współczesnym. Przy ocenach wszyscy byli jednogłośni. Para więc kolejny raz zebrała aż 40 punktów! Następnie na scenę wyszli: Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska, którzy tym razem zatańczyli Sambę. Już od samego początku oczarowali zebranych w studio gości, jak i telewidzów. Nic więc dziwnego, że otrzymali aż 38 punktów. 

Zaraz po nich na scenę wyszli: Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, którzy kolejny raz udowodnili, że ciężka praca popłaca. Ich cha-cha i tym razem wywołał lawinę poklasków i zachwytów wśród jury. Koniec końców zgarnęli aż 35 punktów.

Zaś Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka zdobyli 40 punktów. Ich taniec współczesny zahipnotyzował jury, które było jednogłośne. Natomiast jako ostatni zatańczyli: Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk, którzy za magnetyczne tango otrzymali  35 punktów.

CZYTAJ TEŻ: Mama Anny Przybylskiej mówi dość. Męczy ją porównywanie Oliwii Bieniuk do zmarłej córki

Taniec z Gwiazdami: kto pożegnał się z programem? 

I choć wszyscy byli w szampańskich nastrojach, przyszedł najtrudniejszy moment programu. Najlepsi okazali się: Roksana Węgiel i Michał Kassin, Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Maciej Musiał i Daria Syta. I choć Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel byli zagrożeni, telewidzowie wiernie ich wspierają.

Ostatecznie z programem pożegnali się: Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zachwycali się nią producenci z całego świata, zrezygnowała z kariery w Hollywood. Powód może zaskakiwać

RAFAŁ MASERAK, EWA KASPRZYK, TOMASZ WYGODA, IWONA PAVLOVIC, KRZYSZTOF IBISZ
Fot. VIPHOTO/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.