Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
o tym jest głośno

Antoni Pawlicki potwierdził medialne doniesienia o rodzinie. Aktor nie ukrywa dłużej prawdy!

"Ten okres nie jest superkomfortowy"

Marcjanna Maryszewska 9 kwietnia 2024 12:50
Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Antoni Pawlicki był gościem wtorkowego wydania "Pytania na śniadanie". Aktor, który od lat związany jest z Agnieszką Więdłochą, poruszył temat dojrzałości związanej z ojcostwem. Wspomniał też o powiększeniu rodziny, i jak się okazuje — nie bez powodu. Po wielu miesiącach medialnych spekulacji potwierdziło się, że para po raz drugi została rodzicami!

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami!

Para, która wychowuje już razem 3,5-letnią córkę Walerię, w styczniu została przyłapana na spacerze z wózkiem. Już wtedy podejrzewano, że ich rodzina prawdopodobnie się powiększyła. Na próżno wyczekiwano jednak potwierdzenia u źródła — słynący ze swojej tajemniczości małżonkowie nie zamierzali komentować medialnych doniesień. Do tej pory bardzo rzadko udzielali wywiadów o łączącym ich uczuciu i życiu osobistym...

Dopiero teraz uczynił to Antoni Pawlicki. W "Pytaniu na śniadanie" potwierdził, że jest świeżo upieczonym tatą. Pociecha ma kilka miesięcy i od jakiegoś czasu "daje aktorowi coraz bardziej pospać". "Te początki nie należą do chwil, kiedy człowiek się najlepiej wysypia. [...] Ten okres nie jest superkomfortowy, ale staram się poświęcać jak najwięcej czasu dzieciakom" — podkreślał gość programu.

W rozmowie z Aleksandrą Grysz wyznał też, że mając 40 lat czuje się dojrzałym mężczyzną: "Myślę, że dorosłość, męskość przyszła z momentem, kiedy urodziła się córka, bo zobaczyłem to, że nie ja jestem na pierwszym miejscu. Na pierwszym miejscu jest dziecko". Dodał również, że woli trzymać się z dala od celebryckiego świata, co wynika z jego osobistych przekonań. "Mam w sobie przekorę, że jak wszyscy jakoś mają, to ja wolę mieć odwrotnie albo przynajmniej jakoś inaczej" — stwierdził aktor.

Serdecznie gratulujemy!  

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha, Dzień Dobry TVN, marzec 2023 r.

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha, Dzień Dobry TVN, marzec 2023
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.