Stefano Terrazzino, Viva!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Stefano Terrazzino wraca do Tańca z Gwiazdami! Wiemy, z kim zatańczy!

„Teraz czas znów wracać na parkiet i podjąć koleina wyzwania”

Olga Figaszewska 9 stycznia 2019 21:01
Stefano Terrazzino, Viva!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/LAF AM

Z dnia na dzień poznajemy kolejnych uczestników najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Już teraz nie brakuje emocji, a program jeszcze się nie rozpoczął. Ale to będzie prawdziwa niespodzianka dla fanów tanecznego show! Stefano Terrazzino po przerwie powraca na parkiet Tańca z Gwiazdami! Wiadomo, z kim zatańczy!

Stefano Terrazziino znów w Tańcu z Gwiazdami. Z kim zatańczy?

Stefano Terrazzino na pewien czas pożegnał się z programem. Teraz powraca! Na swoim Instagramie podzielił się z wielbicielami wspaniałą wiadomością! Opublikował film z tańcem, od którego zaczęła się jego przygoda z show. Wówczas z Kingą Rusin zaprezentowali na parkiecie rumbę. „Tak się zaczęła ta przygoda dawno temu. Teraz czas znów wracać na parkiet i podjąć koleina wyzwania. Do zobaczenia w nowej edycji Tzg”, oświadczył.

Jak udało się dowiedzieć portalowi Jastrząb Post, Stefano Terrazzino w dziewiątej edycji Tańca z Gwiazdami będzie partnerował... Agnieszce Radwańskiej. Czy uda im się wywalczyć Kryształową Kulę? Przypomnijmy, że Stefano Terrazzino już czterokrotnie sięgał po najwyższą nagrodę wraz z Kingą Rusin, Agatą Kuleszą, Anetą Zając, a także Agnieszką Sienkiewicz.

Bez wątpienia, najnowsza edycja programu Taniec z Gwiazdami dostarczy nam wielu emocji. Będziecie im kibicować? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

With Polish tenis legend ! @aradwanska

Post udostępniony przez Stefano Terrazzino (@stefanoterrazzino)

 

Agnieszka Radwańska, VIVA! 01/2016
Fot. Iza Grzybowska/Voyk

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?