Serena Williams MT
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

Serena Williams poruszająco o swoim nienarodzonym dziecku. Jej słowa wstrząsnęły milionami internautów

Weronika Bruździak-Gębura 26 kwietnia 2017 07:00
Serena Williams MT
Fot. Getty Images

Serena Williams po raz kolejny została pierwszą rakietą świata. Przy tej okazji tenisistka, która jest w 20. tygodniu ciąży, wzruszyła fanów poruszającymi słowami skierowanymi do swojego nienarodzonego dziecka. Zobacz, co napisała na swoim Instagramie!

 

Serena Williams po raz kolejny pierwszą rakietą świata

Serena Williams po raz kolejny potwierdziła swoją pozycję pierwszej rakiety świata! Do tej pory 35-letnia Amerykanka wygrała 72 turnieje WTA. Women’s Tennis Association, największa organizacja kobiecego tenisa na świecie, po raz kolejny na pierwszym miejscu rankingu najlepszych tenisistek umieściła Serenę Williams. To już 317 tydzień, gdy Amerykanka jest liderką tego zestawienia. Tym samym w rankingu według liczby tygodni Serena zajmuje trzecią pozycję, tuż po Niemce Steffi Graf (377 tygodnie) i Czeszce Martinie Navratilovej (332 tygodnie).

Pierwsze informacje o ciąży Sereny Williams

Pod koniec stycznia Serena Williams wygrała kolejny, 23. w karierze, wielkoszlemowy turniej - Australian Open 2017. Tenisistka była wtedy w pierwszych tygodniach ciąży, o czym za pośrednictwem Snapchata poinformowała zaledwie kilka dni temu. W oficjalnym oświadczeniu zdradziła, że jest w 20 tygodniu ciąży, co oznacza, że jej pierwsze dziecko przyjdzie na świat we wrześniu. Ojcem jest Alexis Ohanian, założyciel serwisu Reddit, z którym tenisistka zaręczyła się w grudniu zeszłego roku.

 

Serena Williams, ciąża gwiazd
Fot. Snapchat Sereny Williams

Zdjęcie Sereny Williams z aplikacji Snapchat

 

Serena Williams w poruszających słowach do nienarodzonego dziecka

Tak jak przez pierwsze pięć miesięcy Serena Williams trzymała informację o ciąży w tajemnicy, tak najwyraźniej ostatnio zmieniła zdanie. Pierwszy post o ciąży opublikowała zaledwie kilka dni temu w aplikacji Snapchat, tak kolejny pojawił się właśnie na Instagramie. Tenisistka wrzuciła zdjęcie z mocno zaokrąglonym brzuchem, które podpisała wzruszającymi słowami skierowanymi do swojego nienarodzonego dziecka.

„Moje najdroższe dziecko, dajesz mi siłę, o której istnieniu nie wiedziałam. Nauczyłeś mnie prawdziwego znaczenia spokoju i pokoju. Nie mogę się doczekać, kiedy cię poznam i kiedy w przyszłym roku dołączysz do mojego boksu podczas turniejów. Ale to, co jest najważniejsze, cieszę się z tego, że mogę dzielić się z tobą tym, że jestem razem z tobą numerem jeden na świecie… po raz kolejny. I to w urodziny Alexisa Ohaniana (ojca dziecka, narzeczonego tenisistki - przyp. red.). Od najstarszego numeru jeden na świecie dla najmłodszego. Twoja mama”, napisała Serena Williams o decyzji WTA, która w poniedziałek po raz kolejny przyznała jej tytuł pierwszej rakiety świata.

 

 

 

Polecamy też: Serena Williams spełniła swoje największe marzenie. Czy z tego powodu zakończy karierę?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?