Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ma obsesję na punkcie Diany i jest spokrewniona z mordercą. Oto wszystkie sekrety Meghan Markle

Co skrywa przeszłość księżnej Sussex?

Gabriela Czernecka 3 czerwca 2018 07:45
Meghan Markle
Fot. East News

O bogatej przeszłości Meghan Markle zaczęto mówić, gdy tylko na jaw wyszedł jej związek z księciem Harrym. Wielokrotnie wypominano jej wiek, pochodzenie czy nienajlepsze relacje z rodziną. Tajemnic i sekretów Meghan Markle ma jednak więcej niż moglibyśmy przypuszczać. Na światło dzienne wychodzą coraz to nowe informacje dotyczące jej małych grzeszków. Postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu. Oto wszystkie tajemnice Meghan, księżnej Sussex!

Grzeszna przeszłość Meghan Markle: tajemnice i sekrety

Choć przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej mają na swoim koncie wiele grzeszków, to wygląda na to, że księżna Meghan w pełni im w tym dorównuje. Od początku nie była idealną kandydatką na żonę księcia. Rozwódka, dwa lata starsza od Harry'ego, Amerykanka, aktywistka. Mimo to królowa wyraziła zgodę na małżeństwo wnuka i... stało się. Książę Harry i Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne tak 19 maja 2018 roku.

Nowa księżna nie ma jednak lekko, bowiem na jaw co rusz wychodzą pikantne szczegóły z jej życia. Czy prawdziwe? Meghan jako nowa księżna nie komentuje i nie odnosi się do plotek i informacji mediów, ale fani wiedzą swoje. Oto wszystko, co do tej pory ujawniły media na temat grzesznej przeszłości Meghan.

Meghan Markle miała obsesję na punkcje księżej Diany

Tak twierdzi jej była przyjaciółka. Kobieta udzieliła obszernego wywiadu, w którym opowiedziała o tym, że ich kontakt urwał się, bo dla Meghan najważniejsza była... sława. „Meg zawsze chciała być gwiazdą. Nie byłam zdziwiona, gdy usłyszałam o jej zaręczynach z Harrym. Kiedyś miała obsesję na punkcie księżnej Diany”, czytamy. Słowa kobiety mogłoby potwierdzać zdjęcie Meghan sprzed pałacu, które zrobiła sobie będąc jeszcze nastolatką czy fakt, że na półkach miała wiele książek o rodzinie królewskiej i księżnej Dianie.

Jak pisze w swojej książce Kate Nicholl gwiazda od dawna śledziła losy tego, co dzieje się w royal family. „Kiedy była nastolatką wiedziała wszystko o księżnej Dianie. Oglądała królewskie wesele na wideo”, czytamy. Na jej niekorzyść przemawia również to, że jej suknia ślubna z pierwszego małżeństwa to wierna kopia drugiej sukni ślubnej księżnej Kate.

„”

Nagie zdjęcia: Meghan Markle nago. Co na to królowa?

Wiele fotografii z "dawnego życia" Meghan nie spodobałoby się królowej. Tańce do białego rana, kuse spódniczki, bikini i sowicie zakrapiane alkoholem drinki. Rola w Suits, w której obnażała swoje wdzięki, pozując w bieliźnie nie jest już szokująca. Skandal wywołały jednak zdjęcia, które wyciekły na kilka tygodni przed ślubem. Na nich naga Meghan Markle uśmiecha się do obiektywu.

Choć widząc te fotografie, fani nie mają wątpliwości, że Meghan kiedyś była niezłą imprezowiczką i nie mają jej tego za złe, to jednak rzecznicy Windsorów zaprzeczyli tym rewelacjom. Niedawno odkryto nawet, że to Meghan stoi za blogiem The Working actress, na którym anonimowo opisywała to, czego doświadczyła jako młoda aktorka. Do tego jednak również się nie przyznała. Więcej, pałac postanowił informacje o aktorskich rolach Meghan usunąć z jej oficjalnego życiorysu. Pozostaje więc pytanie, dlaczego?

Meghan Markle nie może zajść w ciążę?

Ma 36 lat, nieudane małżeństwo na koncie i... nie ma dzieci. Presja zajścia w ciążę jest ogromna. Nic dziwnego, że już mówi się, że para planuje starać się o dziecko od raz po ślubie. Te informacje potwierdzałby fakt, że zakochani zrezygnowali z podróży poślubnej do Afryki (zagrożenie ciąży w wyniku zaszczepienia na malarię) i ostatecznie udadzą się do Kanady. Choć za powód podano, że cel ich podróży za szybko został ujawniony mediom, fani wiedzą swoje. Wszyscy czekają teraz na chrzest księcia Louisa. Później oczy Brytyjczyków zwrócą się ku Meghan w oczekiwaniu na cudowne wieści.

Meghan Markle wstydzi się rodziny

Wielu twierdzi, że ma do tego pełne prawo... Gdy w oddalonym o niecałe dwa kilometry od zamku Windsor trwało zorganizowane przez księcia Karola przyjęcie weselne, krewni księżnej Meghan zaliczyli spotkanie z policją! Tyler i TJ Dooleyowie są synami przyrodniego brata Meghan, Thomasa Markle Jr, który dał się poznać szerszej publiczności, pisząc list do księcia Harry'ego, by ten nie popełniał błędu i nie brał ślubu z Markle.

Zarówno Tyler, jak i TJ i ich ojciec nie dostali zaproszenia na ślub Harry'ego i Meghan, ale mimo to postanowili pojawić się w Londynie. Panowie zostali przyłapani w jednym z klubów przez ochronę - jeden z nich miał przy sobie nóż. Ochroniarze wezwali policję, a mężczyzna wyznał, że nie był świadomy obowiązującego prawa (które mówi, że dozwolone jest posiadanie noża nie dłuższego niż 7,62 cm, a jego miał ponad 10 cm). Mężczyzna dostał więc tylko pouczenie.

Trzeba przyznać, że rodzina Meghan potrafi przysporzyć jej wstydu. Co więcej, przypomnijmy, że Tyler jest plantatorem marihuany, która od 2015 roku jest w Oregonie legalna. W tym biznesie pomaga mu starszy o rok brat Tj oraz była partnerka Thomasa Markle Jr, Tracy Dooley. Ojciec chłopców, czyli brat księżnej Sussex, pierwsze dwa dni tego roku spędził w areszcie, po tym, jak pobił się w sylwestra ze swoją partnerką, Darlene Blount. Mężczyzna często sięga też po narkotyki czy alkohol.

Meghan nie ma także wsparcia od przyrodniej siostry, Samanthy Grant, która zaraz po ogłoszeniu zaręczyn zmieniła nazwisko na Markle, żeby nikt nie miał wątpliwości, że obie panie są spokrewnione. Od momentu ogłoszenia zaręczyn Meghan z księciem, Samantha udzielała wywiadów, w dużej mierze niepochlebnych, brylowała na salonach i chętnie zdradzała sekrety przyrodniej siostry. Samantha ma trzy córki, które w przeciwieństwie do matki, miło wyrażają się o Meghan. Choć nie zostały zaproszone na ślub, nie miały do niej żalu, a wręcz przeciwnie cieszyły się jej szczęściem.

Meghan Markle spokrewniona z seryjnym mordercą

Powyższe perypetie zdają się ginąć przy tym sekrecie Meghan Markle. Jak podają brytyjskie media, księżna Sussex jest daleką krewną Henry'ego Howarda Holmesa, uważanego za pierwszego seryjnego mordercę w Ameryce! Nazywano go bestią z Chicago, bo pod koniec XIX wieku dorobił się majątku na wykradaniu zwłok i wyłudzaniu na nich ubezpieczeń. W jaki sposób?

Holmes wybudował w Chicago hotel, w którym niektóre pokoje pozbawione były okien, na korytarzach czaiły się potajemne przejścia i zapadnie. Ofiary, najmując u niego pokoje, same wchodziły do miejsca kaźni. Mężczyzna przyznał się do 27 morderstw, ale podejrzewano się, że zamordował około 200 osób!

Jakie jeszcze tajemnice skrywa przeszłość Meghan Markle? Od ślubu pary minęły niecałe dwa tygodnie, a już tyle informacji wyszło na jaw. Wygląda na to, że księżna Sussex jeszcze nie raz nas zaskoczy...  

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.