Meghan Markle i jej pierwszy mąż, Trevor Engelson
Fot. Forum
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

„Nie wspominaj jej imienia!”. Były mąż Meghan Markle nie chce mieć z nią nic wspólnego. Dlaczego?

Tak wyglądają dziś ich relacje...

Gabriela Czernecka 11 lutego 2022 19:31
Meghan Markle i jej pierwszy mąż, Trevor Engelson
Fot. Forum

Wiele osób uważa, że relacja księcia Harry'ego i księżnej Meghan jest piękna, ale... również niestandardowa i toksyczna. Pogłębiło się to zwłaszcza po wywiadzie Sussexów z Oprah Winfrey. Nie brakuje komentarzy internautów, którzy twierdzą że młodszy brat księcia Williama jest pod silnym wpływem żony, które steruje nim, jak chce. Sam Harry przyznał, że gdyby nie Meghan, to nigdy nie opuściłby rodziny królewskiej. Czy jego ukochana zawsze była taką mocną postacią w związkach? Były mąż księżnej mówi wprost: „Nie chcę słyszeć jej imienia, kropka”.

Trevor Engelson i Meghan Markle - co ich łączyło?

Jak wyglądało pierwsze małżeństwo amerykańskiej aktorki i producenta filmowego? Ich związek trwał prawie dziesięć lat. Para pobrała się na Jamajce w 2011 roku, ale po ślubie szybko pojawiły się problemy. Dwa lata później para była już po rozwodzie, a powodem rozstania miały być odmienne charaktery. Jak dziś wyglądają ich relacje? Co dziś robi były mąż Meghan? Reakcja Trevora Engelsona na pytanie o byłą ukochaną jest dość stanowcza…

Przeczytaj: Dżentelmeni nie mówią o pieniądzach, ale... książę Harry ma olbrzymi majątek!

Meghan Markle, Książę Harry, Oprah Winfrey
Fot. Harpo Productions/Joe Pugliese via Getty Images

Relacja Meghan Markle z pierwszym mężem

Meghan Markle i Trevor Engelson poznali się w 2004 roku. Ona była 23-letnią początkującą aktorką, on miał 28 lat, na swoim koncie pierwsze sukcesy i znał wiele osób w branży. Kiedy zaczęli się spotykać, młoda Meghan od razu zaczęła dostawać interesujące propozycje ról. Para zaręczyła się w 2010 roku i rok później odbył się ich bajkowy ślub na Jamajce. Ceremonia, na którą zaproszono 102 gości, trwała 15 minut po czym wszyscy  goście po prostu ruszyli na parkiet i bawili się przez... cztery dni. Kilka miesięcy później Meghan Markle rozpoczęła zdjęcia do serialu Suits (W garniturach), który przyniósł jej największą sławę. Niestety wiązało się to z częstymi wyjazdami do Toronto. Aktorka musiała więc dzielić życie na Kanadę i Los Angeles.

Zobacz: Meghan Markle nie zaprosiła na ślub najbliższej rodziny. Dlaczego?!

Małżeństwo Meghan i Trevora szybko utknęło w martwym punkcie. „Choć związek na odległość nie był łatwy, początkowo sobie radzili. Ona wynajęła mieszkanie, on został w ich małżeńskim domu, spotykali się w weekendy. Mimo to rozwiedli się w ciągu dwóch lat, jako powód podając różnicę nie do pogodzenia”, czytamy w książce Harry Cate Nicoll. Para miała dla siebie coraz mniej czasu, problemem była także dzieląca ich odległość. Jako powód rozstania w sądzie podali „różnice charakteru nie do pogodzenia”. Szybko pojawiła się też inna, nieoficjalna wersja wydarzeń....

Według plotek Meghan rzuciła Trevora dosłownie z dnia na dzień. Ninaki Priddy, wieloletnia przyjaciółka Meghan Markle, która była druhną na jej pierwszym ślubie w gorzkich słowach podsumowała jej małżeństwo. Aktorka miała wysłać byłemu ukochanemu pierścionek zaręczynowy oraz obrączkę za pośrednictwem... poczty. Ninaki Priddy w jednym z wywiadów przyznała, że chciała przed Meghan ostrzec także księcia Harry’ego. Dlaczego? Choć kobiety wychowywały się razem i wspierały w kolejnych zawodowych wyzwaniach, to na pewnym etapie ich drogi się rozeszły. „Ślub odbył się na jamajskiej plaży, a Meghan mówiła wszystkim, że to najszczęśliwszy dzień w jej życiu. Byłam jej druhną. Byłyśmy przyjaciółkami od drugiego roku życia i Meg zawsze powtarzała, że jej największą aspiracją w życiu było wyjście za mąż”, wspomina.

Meghan miała przekonywać, że Trevor jest miłością jej życia. Przyjaciółce miała jednak powiedzieć, że od życia pragnie czegoś więcej. „Pokłóciłyśmy się i od tej pory ze sobą nie rozmawiamy. Zresztą żadna z osób zebranych w dniu ślubu Meg na jamajskiej plaży się do niej nie odzywa. Meghan zaczęła dokładnie kalkulować sobie z kim warto i z kim nie warto się zadawać. Dotarło do niej, że Trevor i ja nie jesteśmy już tacy wartościowi w jej oczach. Pamiętam, jak wiele razy ogrywała przy mnie jak odbiera Oscara i przemawia do tłumów”, dodała. „To wyrachowana dziewczyna, która dojdzie po trupach do celu. Tej Meghan, którą kiedyś znałam, już dawno nie ma”, mówiła ostro Ninaki Priddy w jednym z wywiadów.

Do jeszcze bardziej szokujących informacji dotarł znany biograf księżnej Diany, Andrew Morton. Twierdził, że Trevor Engelson nadal czuje się oszukany przez Meghan. „Engelson uwielbiał Meghan, a zaczął w końcu czuć się jak coś, co przykleiło się jej do buta”, pisze Morton. Były mąż zupełnie nie spodziewał się takiego obrotu wydarzeń, a już szczególnie tego, że wręczony przez niego pierścionek otrzyma pocztą..

To jednak nie wszystko! Media sugerowały, że w wyniku rozwodu Meghan Markle przypadła w udziale ponad połowa majątku męża. To niepokojąca wiadomość, biorąc pod uwagę, że książę Harry nie zdecydował się na podpisanie intercyzy z ukochaną. Kiedy Trevor Engelson dowiedział się, że Meghan wychodzi za mąż za księcia, nie chciał komentować rozpadu związku, ani nowej miłości byłej ukochanej. Dziś wciąż stanowczo trzyma się swojej wersji.

Jak pisze w swojej książce Andrew Morton: Meghan Hollywodzka księżniczka, choć Trevor założył nową rodzinę i niedawno sam został ojcem, to wciąż nie potrafi powstrzymać emocji, gdy pytany jest o byłą małżonkę: „To duże zaskoczenie, że nawet po pięciu latach Trevor ledwo może powstrzymać swój gniew. Zwykle wyluzowany od razu mienił ton z "Cześć bracie, jak leci" do szału, gdy tylko w rozmowie pada jej imię”.  Słowa biografa potwierdza także przyrodni brat Meghan, Thomas Markle Jr., który w wywiadzie dla Express.co.uk na początku roku przyznał, że rozmowa z byłym szwagrem nie zakończyła się po jego myśli. „Kilka razy podczas rozmowy z Trevorem na temat projektu, nad którym pracowałem, on powiedział wprost: Porozmawiam z Tobą, ale nie wspominaj jej imienia, bo się rozłączę. Nie chcę słyszeć jej imienia, koniec kropka”. Wygląda na to, że relacje Meghan z byłym mężem nie są najlepsze. Przypuszcza się, że powodem ma być rzeczywisty powód rozstania pary. Jaki? Tego chyba nigdy się nie dowiemy...

Jasne jest za to, że producent filmowy sześć lat po rozstaniu z Meghan znów się zakochał. Jego drugą żoną jest Tracey Kurland - córka amerykańskiego milionera. Para doczekała się dziecka. Synek otrzymał imiona Ford Grace.  

Zobacz także: Brak kontaktu z rodziną, nieudane małżeństwo... Oto mroczna strona Meghan Markle

Trevor Engelson, Meghan Markle, pierwszy mąż Meghan
Fot. WBC/ZOJ/Cover Images/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.