KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tak wyglądał ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle! Zobacz wzruszający teledysk z udziałem pary

Od uroczystości mijają 3 lata

Konrad Szczęsny 19 maja 2021 07:13

Setki gości, skromna suknia ślubna i... wszystko wbrew protokołowi - tak można podsumować ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, który miał miejsce 19 maja 2018 roku.  Mimo wielu kontrowersji, uroczystość cieszyła się ogromną popularnością. Na całym świecie 3 lata temu śledziły ją miliony ludzi!

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle: najlepsze momenty

Jak ten dzień zapisał się w pamięci odbiorców i zgromadzonych gości? Jak prezentowała się Meghan Markle i książę Harry? Na których weselnych gości zwrócono największą uwagę? Które chwile zapamiętamy z niego najlepiej? Jak z ogromną presją społeczną poradzili sobie państwo młodzi? Tego dowiecie się, oglądając nasz teledysk. 

Młodej parze po 3 latach od zawarcia małżeństwa życzymy wiele miłości i szczęścia na - wciąż - nowej drodze życia!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.