KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tak wyglądał ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle! Zobacz wzruszający teledysk z udziałem pary

Od uroczystości mijają 3 lata

Konrad Szczęsny 19 maja 2021 07:13

Setki gości, skromna suknia ślubna i... wszystko wbrew protokołowi - tak można podsumować ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, który miał miejsce 19 maja 2018 roku.  Mimo wielu kontrowersji, uroczystość cieszyła się ogromną popularnością. Na całym świecie 3 lata temu śledziły ją miliony ludzi!

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle: najlepsze momenty

Jak ten dzień zapisał się w pamięci odbiorców i zgromadzonych gości? Jak prezentowała się Meghan Markle i książę Harry? Na których weselnych gości zwrócono największą uwagę? Które chwile zapamiętamy z niego najlepiej? Jak z ogromną presją społeczną poradzili sobie państwo młodzi? Tego dowiecie się, oglądając nasz teledysk. 

Młodej parze po 3 latach od zawarcia małżeństwa życzymy wiele miłości i szczęścia na - wciąż - nowej drodze życia!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.