KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tak wyglądał ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle! Zobacz wzruszający teledysk z udziałem pary

Od uroczystości mijają 3 lata

Konrad Szczęsny 19 maja 2021 07:13

Setki gości, skromna suknia ślubna i... wszystko wbrew protokołowi - tak można podsumować ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, który miał miejsce 19 maja 2018 roku.  Mimo wielu kontrowersji, uroczystość cieszyła się ogromną popularnością. Na całym świecie 3 lata temu śledziły ją miliony ludzi!

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle: najlepsze momenty

Jak ten dzień zapisał się w pamięci odbiorców i zgromadzonych gości? Jak prezentowała się Meghan Markle i książę Harry? Na których weselnych gości zwrócono największą uwagę? Które chwile zapamiętamy z niego najlepiej? Jak z ogromną presją społeczną poradzili sobie państwo młodzi? Tego dowiecie się, oglądając nasz teledysk. 

Młodej parze po 3 latach od zawarcia małżeństwa życzymy wiele miłości i szczęścia na - wciąż - nowej drodze życia!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?