KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tak wyglądał ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle! Zobacz wzruszający teledysk z udziałem pary

Od uroczystości mijają 3 lata

Konrad Szczęsny 19 maja 2021 07:13

Setki gości, skromna suknia ślubna i... wszystko wbrew protokołowi - tak można podsumować ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, który miał miejsce 19 maja 2018 roku.  Mimo wielu kontrowersji, uroczystość cieszyła się ogromną popularnością. Na całym świecie 3 lata temu śledziły ją miliony ludzi!

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle: najlepsze momenty

Jak ten dzień zapisał się w pamięci odbiorców i zgromadzonych gości? Jak prezentowała się Meghan Markle i książę Harry? Na których weselnych gości zwrócono największą uwagę? Które chwile zapamiętamy z niego najlepiej? Jak z ogromną presją społeczną poradzili sobie państwo młodzi? Tego dowiecie się, oglądając nasz teledysk. 

Młodej parze po 3 latach od zawarcia małżeństwa życzymy wiele miłości i szczęścia na - wciąż - nowej drodze życia!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.