ślub Meghan Markle i książę Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Pałac wstydzi się przeszłości księżnej Meghan? Na oficjalnej stronie royal family czegoś zabrakło

Czy tę informację pominięto specjalnie?

Gabriela Czernecka 23 maja 2018 07:29
ślub Meghan Markle i książę Harry
Fot. Getty Images

Brytyjska rodzina królewska ma nową księżną. Meghan Markle, czyli księżna Sussex doczekała się własnej zakładki na oficjalnej stronie internetowej brytyjskiej rodziny królewskiej. Tam znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje o księżnej Meghan - co będzie robiła, czym będzie się zajmowała, a nawet czego do tej pory dokonała. Niestety, zabrakło jednak jednej ważnej informacji. 

Księżna Meghan księżną Sussex: co będzie robić?

Małżonka księcia Harry’ego doczekała się własnej zakładki na oficjalnej stronie internetowej rodziny królewskiej.  Na stronie royal family możemy poczytać o ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle, który odbył się 19 maja 2018 roku w kaplicy św. Jerzego, o świeżo nadanym tytule Meghan (księżna Sussex) czy o tym, czym dotychczas zajmowała się Markle. Możemy przeczytać również o tym, że Meghan zanim została księżną bardzo aktywnie uczestniczyła we wszelkiego rodzaju akcjach charytatywnych.

Już będąc nastolatką była wolontariuszką dla ubogich, wysyłała listy do pierwszej damy, Hillary Clinton, w których opisywała o swojej działalności w ramach równouprawnienia płci. Od 2014 roku (obecnie księżna) Meghan aktywnie działa na rzecz organizacji wspierającej młodych liderów pracujących nad rozwiązaniami palących światowych problemów, czyli One Young World. Meghan miała nawet okazję zostać doradcą tej organizacji. Od 2015 roku jest również Orędowniczką Politycznego Udziału Kobiet i Przywództwa.

W roli przedstawicielki tej organizacji wygłosiła choćby przemówienie w Nowym Jorku, które odbiło się szerokim echem w mediach. W 2016 roku została także amabsadorką Światowej Wizji z ramienia ONZ. W ramach swojej działalności humanitarnej i dobroczynnej prowadziła kampanię na rzecz dostępu do edukacji dla dzieci w krajach afrykańskich.  

Księżna Meghan: życie po ślubie

Na stronie znajdziemy także informacje, czym teraz zajmie się Meghan. Od tej pory, podobnie jak księżna Kate, będzie pełnić obowiązki na rzecz i w imieniu królowej. Do jej zadań będzie należało między innymi reprezentowanie rodziny królewskiej zarówno w kraju, jak i za granicą oraz popieranie fundacji i organizacji charytatywnych. Niestety brytyjska rodzina królewska postanowiła przemilczeć ważny punkt w życiorysie Meghan.

W opisie o nowej księżnej w rodzinie królewskiej zabrakło informacji choćby o jej poprzednim ślubie. Przypomnijmy, że pierwsze małżeństwo Meghan Markle trwało zaledwie dwa lata. To, że taka wzmianka się nie pojawiła, nie jest jednak zaskoczeniem, bowiem cały opis przedstawia publiczne, a nie prywatne życie Meghan. Ważniejszym elementem, który pominięto, jest brak informacji o tym, że Meghan Markle była aktorką! 

O tym nie ma ani wzmianki! Fani rodziny królewskiej muszą się tego jedynie... domyślić? Przypomnijmy, że Meghan ma na koncie rolę w takich filmach jak: Szefowie wrogowie (2011), Idol z piekła rodem (2010), czy Twój na zawsze (2010) oraz w serialach: Castle (2012), CSI: Kryminalne zagadki Miami (2010) czy Suits (2012).

Niestety na stronie brytyjskiej rodziny królewskiej pominięto tę informację. Dlaczego? Być może Meghan chce ten etap swojego życia w pełni pozostawić za sobą. Wygląda na to, że ostatecznie porzuciła aktorstwo i w pełni zamierza poświecić się działalności charytatywnej, w końcu jako księżna zaczyna nowe życie!  

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Fot. East News

Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego, książę Harry
Fot. Alexi Lubomirski/Instagram @kensingtonroyal

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.