Królowa Elżbieta II abdykuje
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Królowa Elżbieta II zapomniała o drugiej rocznicy ślubu ukochanego wnuka?!

Cała rodzina zignorowała księżną Meghan i księcia Harry'ego!

Olga Figaszewska 21 maja 2020 16:44
Królowa Elżbieta II abdykuje
Fot. Getty Images

Kilka dni temu Meghan Markle i książę Harry obchodzili drugą rocznicę ślubu! Dla zakochanych to wyjątkowy dzień. Ceremonia zaślubin była transmitowana na cały świat! Fani brytyjskiej rodziny królewskiej zachwycali się każdym szczegółem dotyczącym tego wydarzenia. Ten moment zapisał się na kartach historii brytyjskiej monarchii. Rok temu Meghan i Harry zostali obsypani życzeniami od członków rodziny królewskiej. Tym razem było inaczej. Dlaczego?

Rodzina królewska zapomniała o 2. rocznicy ślubu Meghan i Harry'ego?

Czy ma to związek z rezygnacją książęcej pary Sussex z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej? Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Harry i Meghan zdecydowali rozpocząć nowe życie i wraz z synkiem przeprowadzili się do Los Angeles. Zrezygnowali z części przywilejów, które przysługują im jako członkom brytyjskiej rodziny królewskiej, a wykonywanie ich zakończyli wraz z dniem 31 marca 2020 roku. 

„Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji, zdecydowaliśmy w tym roku na przejście do nowej roli w ramach instytucji. Zamierzamy wycofać się jako „starsi” członkowie rodziny królewskiej i pracować, by stać się niezależnymi finansowo, a jednocześnie nadal w pełni wspierać Jej Królewską Mość. To dzięki Waszym namowom, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat, czujemy się przygotowani na dokonanie tej zmiany ”, pisali.

Nie spotkało się to z optymizmem rodziny. Zwłaszcza królowej Elżbiety II, która o wszystkim dowiedziała się w ostatniej chwili. Ich decyzja podzieliła także Brytyjczyków.

W mediach społecznościowych na próżno szukać życzeń z okazji drugiej rocznicy ślubu ukochanego wnuka monarchini. Zdjęć zabrakło także na profilu Kensington Royal.

Może mieć to związek z napiętymi relacjami między braćmi. Od dawna wiele mówiło się o konflikcie między księciem Sussex a jego bratem, Williamem.

Czy ma być to kara dla Meghan i Harry’ego? 

brytyjska rodzina królewska
Fot. Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.