Meghan Markle nie zaprosiła na ślub swojego ojca, Meghan Markle, książę Harry, ślub
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan Markle nie zaprosi na ślub własnego ojca?!

Na jaw wychodzi coraz więcej szczegółów ślubu Meghan i Harry'ego

Olga Figaszewska 25 kwietnia 2018 18:10
Meghan Markle nie zaprosiła na ślub swojego ojca, Meghan Markle, książę Harry, ślub
Fot. Getty Images

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego zbliża się wielkimi krokami. Już 19 maja amerykańska aktorka wstąpi do brytyjskiej rodziny królewskiej. Brytyjczycy czekają z zapartym tchem na kolejne informacje! Na jaw wychodzi coraz więcej szczegółów dotyczących tego wyjątkowego dnia. Wiadomo już kto będzie druhną Meghan Markle, do ołtarza poprowadzi ją mama, ale chyba najbardziej szokujące jest to, że nie zaprosiła na ślub najbliższej rodziny, w tym... własnego ojca! Dlaczego?

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego

Uroczystość zaślubin odbędzie się już 19 maja w kaplicy Świętego Jerzego na zamku Windsor. Młodej parze ślubu udzieli arcybiskup Canterbury, Justin Welby. Z kaplicy ma być prowadzona transmisja na żywo. Następnie młoda para odbędzie przejazd królewską karocą, aby pozdrowić zebrane tłumy. Po zakończeniu tej części, goście i para młoda udadzą się na wesele w St. George’s Hall. Potem odbędzie się także skromne przyjęcie dla rodziny i przyjaciół. 

Pełna lista gości nie jest jeszcze znana. Na pewno arystokracja i śmietanka towarzyska całego świata, przyjaciele Meghan. Ponieważ aktorka nie ma najlepszych kontaktów ze swoją rodziną, nie zaprosiła ich na ślub. „Rodzina Markle nie może się doczekać, aż dostanie zaproszenia. Nie dostaliśmy jeszcze żadnego. Czekamy. Mam nadzieję, że Londyn jest przystosowany do ludzi na wózku”, napisała niedawno starsza siostra Meghan Markle, Samantha Grant. Kobieta od lat choruje na stwardnienie rozsiane. Podobno nie pojawi się na nim ojciec panny młodej, Tom Markle.

Andrew Morton, biograf księżnej Diany, zaznacza, że nie jest to sprawdzona informacja. Ojciec Meghan nie jest zainteresowany ślubem córki. Nie ma nawet biletów lotniczych. Znawca zwyczajów brytyjskiej rodziny zasugerował, że przyszła księżna ma w tym momencie zbyt dużo na głowie i... zapomniała o własnym ojcu.
Zwłaszcza, że do ołtarza poprowadzi ją matka. Może Tom zdecydował się w ten sposób odegrać na córce?

Jakie relacje łączą Meghan Markle i jej ojca?

Meghan od dzieciństwa wychowywała się na planach filmowych. Tom Markle jest oświetleniowcem planów. Jako mała dziewczynka zawsze mu towarzyszyła i przyglądała się pracy aktorów na planie serialów. Niestety rodzice Meghan rozwiedli się, gdy miała 6 lat. Z uwagi na dobro dziecka obrali jeden wspólny tor. Wspierali córkę w realizacji marzeń, dbali o jej staranną edukację. Do tej pory utrzymują świetny kontakt. Po ogłoszeniu zaręczyn, wydali wspólne oświadczenie.

„Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi z powodu Harry’ego i Meghan. Nasza córka zawsze była kochającą i dobrą osobą. Móc zobaczyć jej związek z Harrym, który dzieli takie same wartości w życiu… To źródło prawdziwej radości dla nas, rodziców. Życzymy im wieczności w szczęściu i jesteśmy niesamowicie podekscytowani ich wspólną przyszłością”, napisali.

Jak naprawdę będzie wyglądał ten najpiękniejszy dzień w życiu Meghan? Przekonamy się już wkrótce! 

Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News

Doria Radlan, Tom Markle, Meghan Markle, rodzice Meghan Markle
Fot. Instagram Meghan Markle

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.