Najlepsze pomadki o głębokim odcieniu nude na jesień 2023!
Fot. Bryan Bedder/Getty Images
o tym się mówi!

Meghan Markle stawia na ponadczasową elegancję

Zobacz jedną z jej ostatnich stylizacji!

Redakcja VIVA! 12 października 2023 13:30
Najlepsze pomadki o głębokim odcieniu nude na jesień 2023!
Fot. Bryan Bedder/Getty Images

Po burzliwym epizodzie w życiu Meghan i Harry’ego przyszedł czas na zwrot. Tzw. „Megxit”, a następnie publiczne wyznania pary na temat brytyjskiej rodziny królewskiej, które wywołały sporo kontrowersji spowodowały, że Sussexowie rzadziej widywani byli podczas wydarzeń publicznych. Ostatnio jednak postanowili wyjść z cienia, dzięki czemu coraz częściej mamy okazję zobaczyć Meghan Markle w jej eleganckich stylizacjach. Zobaczcie jedną z jej ostatnich kreacji!

ZOBACZ TAKŻE: Get the look: Gigi Hadid nosi skórzaną kurtkę ze znanej sieciówki

Moda 2023: Meghan Markle w klasycznej beżowej stylizacji

Księżna Meghan wraz z Księciem Harrym wystąpili na konferencji ich własnej fundacji „The Archewell Foundation”. W dniu Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego Meghan wybrała stylizację w jasnym odcieniu beżu, który znakomicie podkreślał jej karnację, a przy okazji dodawał luksusowej elegancji. Nic dziwnego, że w ciągu ostatnich miesięcy to kolor, który najczęściej powtarzał się w jej stylizacjach.

Maghan Markle w stylizacji z popularnej sieciówki
Fot. Kadir Ilboga/Getty Images

CZYTAJ TEŻ: Najlepsze sukienki dzianinowe na jesień i zimę 2023/24

Moda 2023: dyskretny i elegancki look Księżnej Meghan

W swojej kreacji Meghan Markle postawiła przede wszystkim na prostotę. Nie było w tym jednak nudy, bo Księżna pokusiła się o odważny dekolt, który odkrywał jej zgrabne ramiona. Komplet marynarki i szerokich spodni marki Altuzarra w połączeniu ze szpilkami w kolorze nude i delikatną, złotą biżuterią ze szmaragdowymi elementami tworzył spójną całość, pełną klasy i ekskluzywnej elegancji. 

Meghan Markle stawia na ponadczasową elegancję
Fot. Bryan Bedder/Getty Images

Co sądzicie o stylizacji Meghan Markle?  

Meghan Markle stawia na ponadczasową elegancję
Fot. Bryan Bedder/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.