Książę Harry, książę William, księżna Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan Markle ma dobry wpływ na brytyjską rodzinę królewską?

Chce pogodzić księcia Karola z synami!

Weronika Kostyra 31 maja 2018 09:00
Książę Harry, książę William, księżna Meghan Markle
Fot. East News

Meghan Markle ma ogromny wpływ na swojego ukochanego. Nie tylko nakłoniła go do rzucenia palenia i schudnięcia. Książę Harry dla żony zmienił swój styl życia na dużo zdrowszy. Da się też zauważyć, że poprawie uległ jego styl ubierania. Harry długo był czarną owcą rodziny, ale widać, że małżeństwo mu służy. Księżna Sussex dba o dobro męża i chciałaby pomóc w mu w jeszcze jednej ważnej kwestii – naprawić relacje jego oraz księcia Williama z ich ojcem, księciem Karolem!

Meghan Markle chce pogodzić księcia Karola z synami

Relacje księcia Karola z synami nigdy nie były łatwe. Kiedy książęta byli dziećmi mimowolnie uczestniczyli w konflikcie między rodzicami – księżną Dianą a Karolem. Powiedzieć, że ich małżeństwo było nieudane, to nie powiedzieć nic. Toksyczna relacja miała wpływ na wiele osób, a szczególnie na dzieci.

Po śmierci Diany William i Harry przeżywali bardzo trudny okres. Zbliżyli się wtedy do ojca, jednak z każdej strony docierały do nich doniesienia o tym, jak okrutnie traktował w przeszłości ich ukochaną matkę. Prawda o jego romansie sprawiła, że mimowolnie synowie winili go za rodzinną tragedię. Książę Karol sam wychowany przez nianie oraz w szkołach z internatem nie potrafił zbliżyć się do synów i zazwyczaj był nieobecny. Lata niezrozumienia sprawiły, że William i Harry byli zdani na siebie. Łącząca ich więź jest bardzo silna, natomiast ta z księciem Karolem – skomplikowana. Daily Mail donosi, że w pałacu Buckingham William jest znany z tego, że zdarza mu się podnosić głos na ojca.

Meghan Markle chce zmienić ten stan rzeczy. „Kiedy Meghan spotkała Karola, została oczarowana jego urokiem”, twierdzi źródło bliskie rodzinie królewskiej w dzienniku Daily Mail. „Powiedziała Harry’emu, że jego ojciec jest cudowny: przyjazny, ciepły i pracowity. Dała mu jasno do zrozumienia, że ​​powinien docenić go i zbliżyć się do niego”. Nowa synowa zrobiła bardzo dobre wrażenie na Karolu. Okazał jej dużo więcej sympatii niż wcześniej byłym dziewczynom Harry’ego. „Jest taka inteligentna i miła, uszczęśliwia Harry’ego, nie moglibyśmy polubić jej bardziej”, powiedział podobno książę Karol swoim przyjaciołom. Ta sympatia wiele znaczy dla Harry’ego.

Karola i Meghan łączy także fascynacja królewską historią. Księżna Sussex troszczy się o nią nawet bardziej niż jej mąż. „Karol widzi w Meghan etykę pracy i swoją pasję do filantropii, które bardzo ceni”, pisze się w Wielkiej Brytanii . Z przyjemnością poprowadził ją do ołtarza w zastępstwie jej ojca, który nie mógł zjawić się na ślubie przez problemy zdrowotne.

Dziewczyna z Kalifornii, która dołączyła do nieco „sztywnej” brytyjskiej rodziny królewskiej, ma dobry wpływ na wszystkich. Daily Mail podaje, że zaprzyjaźniła się z księżną Camillą. Mówi się, że nawet książę William w jej obecności staje się „bardziej wyluzowany”. 

Najbardziej wzruszające momenty ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle
Fot. East News

Książę Karol, książę William
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.