Sarah Jessica Parker
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Sarah Jessica Parker była molestowana na planie Seksu w Wielkim Mieście?!

Aktorka wyznaje, że prawie zrezygnowała ze swojej roli...

Ksenia Krasko 8 lipca 2019 12:58
Sarah Jessica Parker
Fot. East News

Sarah Jessica Parker wyznała, że na planie serialu Seks w Wielkim Mieście musiała zmierzyć się z niewłaściwym zachowaniem jednego z aktorów, partnerujących jej na planie. Zasugerowała, że mężczyzna zwracał na nią nadmierną uwagę i pozwalał sobie na niewybredne komentarze. Wtedy Parker wcielała się w rolę Carrie Bradshaw w kultowym serialu HBO.

Sarah Jessica Parker molestowana na planie serialu?

Aktorka podzieliła się gorzkim wspomnieniem podczas wywiadu dla radiowego talk show Fresh Air. Sarah Jessica Parker przyznała, że pomimo tego, że była jedną z głównych gwiazd na planie, czuła się niepewnie. „[...] bez względu na moją rolę, nie czułam się tak silna jak osoba, która zachowywała się wobec mnie niewłaściwie, chociaż miałam prawo powiedzieć, że takie zachowanie nie jest dozwolone”, wyznała Parker.

W rezultacie gwiazda Seksu w Wielkim Mieście postanowiła rozwiązać problem za pośrednictwem swojego agenta, który wezwał producentów serialu na rozmowę. „Poprosiłam o pomoc mojego agenta, ponieważ zdałam sobie sprawę, że nie mogę otwarcie powiedzieć o tym, że czuję się niekomfortowo w tej sytuacji. I wszystko zmieniło się w ciągu kilku chwil. Mój agent zagroził twórcom: ‚Jeśli to się nie zmieni, kupię jej bilet w jedną stronę i nigdy już tu nie wróci!’”, wspomina Parker.

Aktorka przyznała też, że po nagłośnieniu ruchu #MeToo przypomniała sobie o wielu podobnych sytuacjach, kiedy mężczyźni partnerujący jej na planie przekraczali granice: „Zdałam sobie sprawę, jak wiele razy [mężczyźni] zachowywali się obrzydliwie, również wobec mnie. [...] jednak przychodziłam do pracy, starając się nie zwracać na to uwagi, wypychałam te myśli z głowy i żyłam dalej”.

Chociaż Sarah Jessica Parker nie podała konkretnych nazwisk, opisała aktora jako „wielką gwiazdę filmową” i powiedziała, że szczególnie bolały ją „dowcipy o mnie lub moim wyglądzie, oraz o rzeczach, do których mogliby mnie skłonić inni ludzie”. 

Sarah Jessica Parker
Fot. East News

Seks w wielkim mieście, serial
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.