Wyczekiwany powrót Samanthy w serialu "And Just Like That..."
Fot. Mark Mainz/Getty Images
o tym się mówi!

Wyczekiwany powrót Samanthy w serialu "And Just Like That...!

Jak wyglądała scena z uwielbianą bohaterką?

Wiktoria Oskroba 25 sierpnia 2023 14:30
Wyczekiwany powrót Samanthy w serialu "And Just Like That..."
Fot. Mark Mainz/Getty Images

Fani serialu długo czekali na ten moment. Ostatnio w serialu "I tak po prostu...", do Carrie, Charlotte i Mirandy nareszcie dołączyła Samantha. Bohaterka pojawiła się jednej, krótkiej scenie, która z pewnością ucieszyła fanów spragnionych jej powrotu do produkcji. Najnowszy odcinek drugiego sezonu od 24 sierpnia jest dostępny na platformie HBO Max!

ZOBACZ TAKŻE: Niezwykłe kreacje gwiazd ostatniego dnia festiwalu Top of the Top 2023!

Powrót Samanty w serialu "And Just Like That..."

Dla fanów serialu „Seks w wielkim mieście” i jego kontynuacji w „And Just Like That…” powrót Samanty (Kim Cattrall) to wielkie wydarzenie. Wielu jednak może odczuwać niedosyt, bo aktorka pojawiła się tylko w jednej, krótkiej scenie, w której rozmawiała przez telefon z Carrie (Sarah Jessica Parker). Mimo to, mieliśmy szansę znów poczuć jej niezmieniony charakter przebojowej i nieco wulgarnej kobiety sukcesu.

Wyczekiwany powrót Samanthy w serialu
Fot. mat.prasowe/HBO MAX

Jak przebiegała scena, w której pojawiła się Samantha Jones?

Samantha zadzwoniła do Carrie zaraz przed uroczystą kolacją, którą główna bohaterka zorganizowała w swoim słynnym mieszkaniu na Manhattanie, z którym chciała się pożegnać w otoczeniu przyjaciół. Podczas rozmowy okazało się, że Samantha planowała zrobić przyjaciółce niespodziankę i specjalnie z Londynu przyjechać na przyjęcie. Niestety z powodu złej pogody jej lot został opóźniony, przez co nie zdążyłaby się tam pojawić. W rozmowie pojawiło się nawiązanie do „Seksu w wielkim mieście”, gdy Carrie zapytała, czy słyszy u Samanthy brytyjski akcent. Samantha odparła: „A kim jest Samantha? Mówi Annabelle Broinstein. Pochodzę z Indii”. Dla miłośników serialu, niewątpliwie był to nostalgiczny moment.

Wycofanie się Kim Cattrall z produkcji "And Just Like That.."

Kim Cattrall do tej pory odmawiała pojawienia się w produkcji „And Just Like That…”. Jednak za namową szefa HBO i HBO Max, Casey’a Bloysa, oraz przez nacisk ze strony fanów, zgodziła się na gościnny udział w serialu. Aktorka miała jednak specjalne wymagania. Jednym z nich było zatrudnienie dla niej kostiumolożki, Patricii Field, która pracowała wcześniej przy produkcji „Seksu w wielkim mieście”. Dla aktorki niezwykle istotne było to, by jej bohaterka zachowała ten sam charakter i styl. Co ciekawe, Kim Cattrall nie spotkała się na planie z innymi członkami obsady, co może wskazywać nierozwiązany konflikt między aktorkami, o którym od lat krążą spekulacje.

Co sądzicie na temat powrotu Samanthy w serialu „And Just Like That…”?  

Wyczekiwany powrót Samanthy w serialu
Fot. Mark Mainz/Getty Images

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.