Samantha Jones
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Samantha Jones jednak pojawi się w najnowszym sezonie "And Just Like That"!

To potwierdzona informacja z ostatniej chwili!

Aleksandra Frankowska 1 czerwca 2023 15:27
Samantha Jones
Fot. Getty Images

Prawdopodobnie pod koniec czerwca będziemy mogli zobaczyć już drugi sezon serialu „And Just Like That”, czyli kontynuacji „Seksu w Wielkim Mieście”. Kontrowersje wciąż krążą wokół jednej z głównych bohaterek dawnej serii, czyli Samanthy Jones, granej przez aktorkę Kim Catrall. Według najnowszych informacji, pojawi się ona w jednym odcinku nowej produkcji!

ZOBACZ TEŻ: Ogłoszono datę premiery "And Just Like That" 2!

Czy Samantha Jones wróci do „And Just Like That”?

Nie milkną echa wokół decyzji Kim Catrall, która nie zdecydowała się na powrót do serialu „And Just Like That” z uwagi na konflikt z grupą aktorek, które wcielały się w główne role. W pierwszej części „And Just Like That” jej postać Samantha Jones pojawiła się jedynie w wiadomościach SMS, które otrzymywała od niej Carrie. W scenariuszu zapisano, że Samantha wyjechała na stałe do Londynu i tak tłumaczono jej nieobecność. Czy teraz nagle się coś zmieni?

Samantha Jones
Fot. Paul Harris/Getty Images

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Sarah Jessica Parker zdradziła, co czeka Carrie i Aidana w nowym sezonie "And Just Like That"

Szokujące wieści zza oceanu

Według magazynu Variety, Kim Catrall ponownie wcieli się w rolę Samanthy Jones w drugiej części „And Just Like That”. Pojawi się jednak dosłownie na chwilę w jednej scenie. Podobno Kim pojawiła się na planie serialu 22 maja, a w jej nagraniu nie brały udziału inne aktorki. Największa waśń jest tutaj między nią, a Sarah Jessicą Parker. Jeśli plotki okażą się prawdą, nie możemy doczekać się kolejnych odcinków produkcji! Samantho, tęskniliśmy! 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?