Seks w wielkim mieście, prezerwatywy, Samantha Jones, prezerwatywy inspirowane seksem w wielkim mieście
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Cattrall weszła w otwarty konflikt z Sarah Jessica Parker!

Co jej powiedziała?

Sabina Zięba 11 lutego 2018 17:00
Seks w wielkim mieście, prezerwatywy, Samantha Jones, prezerwatywy inspirowane seksem w wielkim mieście
Fot. East News

Choć fanom „Seksu w wielkim mieście” po zakończeniu emisji kultowego serialu udało się wywalczyć kontynuację w postaci dwóch dodatkowych filmów, wszystko wskazuje na to, że trzecia część jest już niemożliwa. Od pewnego czasu wiadomo, że dwie z głównych aktorek produkcji za sobą nie przepadają, lecz dopiero teraz Kim Cattrall weszła w otwarty konflikt z Sarah Jessica Parker. O co poszło?

Polecamy też: Nie mogła mieć dziecka, koleżanki z planu jej nienawidziły, a serial zniszczył jej życie. Kim Cattrall ujawnia kulisy powstawania „Seksu w Wielkim mieście”!

Kłótnia Kim Cattrall i Sarah Jessica Parker 

Kilka dni temu media obiegła smutna wiadomość o śmierci młodszego brata Kim Cattrall. Chrisa znaleziono martwego zaledwie kilka dni po tym, jak najbliżsi zgłosili jego zaginięcie. Wtedy aktorka opublikowała oświadczenie: „Z wielkim smutkiem, ja i moja rodzina, ogłaszamy niespodziewaną śmierć naszego syna i brata, Chrisa Cattralla. W tym momencie prosimy wszystkich o uszanowanie prywatności. Dziękujemy wszystkim w mediach społecznościowych za miłość i wsparcie w tym trudnym dla nas czasie”. 

Polecamy też: Tajemnicza śmierć w rodzinie gwiazdy „Seksu w wielkim mieście”. Nie żyje brat Kim Cattrall

Na tę wieść Sarah Jessica Parker zaczęła opowiadać w mediach o tym, jak bardzo jest jej przykro. Wówczas odtwórczyni roli Samanthy Jones na swoim Instagramie napisała: „Nie potrzebuję twojej miłości ani wsparcia w tym tragicznym czasie @sarahjessicaparker. Moja mama zapytała mnie dziś: <<Kiedy ta hipokrytka, Sarah Jessica Parker, zostawi cię w spokoju?>> Twoje ciągłe wyciąganie boleśnie przypomina, jak okrutna byłaś wtedy i jesteś dziś. Pozwól, że wyjaśnię to bardzo wyraźnie (jeśli do tej pory tego nie zrobiłam): Nie jesteś moją rodziną. Nie jesteś moją przyjaciółką. Dlatego chcę ci powiedzieć po raz ostatni: Przestań wykorzystywać naszą tragedię w kreowaniu swego wizerunku <<miłej osoby>>”. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?