Seks w wielkim mieście, prezerwatywy, Samantha Jones, prezerwatywy inspirowane seksem w wielkim mieście
Fot. East News
ZE ŚWIATA FILMU

Nie mogła mieć dziecka, koleżanki z planu jej nienawidziły, a serial zniszczył jej życie. Kim Cattrall ujawnia kulisy powstawania „Seksu w Wielkim mieście”!

Gabriela Czernecka 24 października 2017 18:00
Seks w wielkim mieście, prezerwatywy, Samantha Jones, prezerwatywy inspirowane seksem w wielkim mieście
Fot. East News

 

Kilka dni temu poinformowano, że nie powstanie filmowa kontynuacja Seksu w wielkim mieście. Głos w tej sprawie zabrały główne aktorki, w tym: Sarah Jessica Parker (grająca Carrie Bradshaw) i Kristin Davis (wcielająca się w Charlotte York). Panie wyznały, że jest im przykro, że nie nakręcą ostatniej części. Ujawniły również, że jednym z powodów są wygórowane wymagania finansowe serialowej Samanthy Jones, Kim Cattrall. Teraz aktorka ustosunkowała się do tych zarzutów.

 

Zobacz: „Seks w wielkim mieście” powraca! Na rynku pojawiły się... prezerwatywy inspirowane serią

 

Kim Cattrall przez serial nie mogła mieć dzieci

Przez rolę Samanthy Jones w Seksie w wielkim mieście Kim Cattrall nie mogła mieć dziecka?! Padły bardzo osobiste słowa. Gwiazda ujawniła, że na planie filmu czy serialu aktorki spędzały czasem po prawie 20 godzin! Ciężkie, niemal całodobowe dni na planie spowodowały, że nie mogła zajść w ciążę: „Przy 19-godzinnym dniu pracy nie miałam szans sprostać nawet procedurom in vitro”, wyznała. Gwiazda twierdzi, że wyczerpujące godziny pracy miały ogromny wpływ na tę decyzję. „Miałam 40 lat, właśnie zaczęłam kręcić Sex and the City. Szanse na zajście w ciążę z tymi procedurami były, wszyscy o tym mówili, ale pomyślałam sobie: Spędzam 19 godzin w ciągu dnia na planie, podobnie jest z weekendami. Moje poniedziałki zaczynały się o 4.45 rano na planie, a kończyły dopiero o 1 lub 2 rano następnego dnia”, powiedziała. Kim odniosła się także do plotek na temat łączących ją relacji z pozostałymi głównymi bohaterkami.

 

Polecamy: Już 18 lat minęło od premiery pierwszego odcinka serialu „Seks w wielkim mieście”! Sprawdźcie, czego o nim nie wiecie!

 

Samantha Jones z Seksu w wielkim mieście zdradza kulisy powstawania filmu 

Chociaż na ekranie były najlepszymi przyjaciółkami, w realnym życiu niestety nie było między nimi przyjacielskich stosunków. Jak wyznała w najnowszym wywiadzie Kim Cattrall, czyli Samantha Jones w Seksie w wielkim mieście: „Nigdy nie byłyśmy przyjaciółkami”. Tym samym Kim potwierdziła plotki, które od lat pojawiały się na temat relacji, jakie miałyby łączyć główne bohaterki. Aktorka w rozmowie z brytyjską telewizją opowiedziała, jak naprawdę wyglądała jej praca na planie filmu.

 

Gwiazda odniosła się m.in. do Sarah Jessici Parker, która w jednym z wywiadów wyznała, że Kim zachowuje się czasami jak diwa. „Myślę, że mogła być milsza. Nie wiem, z czym ona problem, nigdy nie wiedziałam. Nigdy nie prosiłam o żadne pieniądze, ani o żadne projekty. Oskarżenie, że zachowuję się jak diwa, jest niedorzeczne”, mówi. Co ciekawe, Kim Cattrall wyznała także, że robienie sensacji wokół kolejnej części filmu jest nie na miejscu. Aktorka wspomniała, że nie dostała od nikogo z produkcji telefonu, dlatego też obwinianie ją o jakiekolwiek problemy dotyczące kolejnej serii jest bezpodstawne.  Nie wiadomo na razie jak zakończy się konflikt między paniami, ale jedno jest pewne - nie będzie nam dane poznać dalszych perypetii czterech przyjaciółek z Manhattanu.  

Seks w wielkim mieście
Fot. Getty Images
Seks w wielkim mieście
Fot. East News
 

Polecamy: Nie będzie trzeciej części „Seksu w wielkim mieście”! Dlaczego?

 

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.