Uroda 2023: Wraca moda na loki w stylu Carrie Bradshaw
Fot. Craig Blankenhorn/HBO Television/Getty Images/instagram @emilisindlev
ze świata urody

Wraca moda na loki w stylu Carrie Bradshaw!

Zobacz, jak wyczarować efekt sprężystych kosmyków

Wiktoria Oskroba 31 lipca 2023 17:30
Uroda 2023: Wraca moda na loki w stylu Carrie Bradshaw
Fot. Craig Blankenhorn/HBO Television/Getty Images/instagram @emilisindlev

Magia lat 90. powraca wraz ze wspomnieniami dawnej Carrie Bradshaw, która niedawno wróciła do nas w nowej odsłonie w serialu „And Just Like That…” produkcji HBO Max. Ciężko oprzeć się urokowi stylu kreowanego przez główną bohaterkę „Seksu w wielkim mieście”. Oprócz genialnych stylizacji, kultowa stała się także jej fryzura - modna w tamtych latach trwała ondulacja. Teraz kochają ją także znane gwiazdy! Jak osiągać ten efekt bez wizyty w profesjonalnym zakładzie?

ZOBACZ TAKŻE: Lavender nails to najpopularniejszy manicure na lato 2023

Uroda 2023: Loki w stylu Carrie Bradshaw znów stają się hitem!

Fryzura Carrie Bradshaw, którą dobrze pamiętamy z serialu (zwłaszcza wczesnych odcinków) znakomicie oddaje charakter jej postaci - kobiety podążającej własną ścieżką, niezależnej, trochę zbuntowanej i romantycznej zarazem. To wszystko powoduje, że popularność tej fryzury nie słabnie, a ostatnio nawet znacząco poszybowała w górę. W ostatnich 12 miesiącach jej wyszukiwania w Google wzrosły o ponad 350 procent!

@meredithwelborn carrie bradshaw who? 💋 #hairstyles #hairtok #hairtutorial #beautytok #beautyhacks #beautytips #hairhack #carriebradshaw #sats ♬ Sex and the City (Main Theme) - TV Sounds Unlimited

Trendy uroda 2023: Jak osiągnąć efekt loków Carrie Bradshaw?

Włosy w stylu najpopularniejszej amerykańskiej singielki znów są supermodne. Ta fryzura zwraca na siebie uwagę i jest prosta do wykonania. Jest idealnym rozwiązaniem zwłaszcza dla cienkich włosów pozbawionych objętości, które wymagają uniesienia u nasady. Jeśli chcesz zabłysnąć na najbliższej imprezie, w tej stylizacji będziesz wyglądać jak królowa disco!

Aby osiągnąć ten super efekt, potrzebujesz lokówki, a najlepiej dwóch, aby zrobić loki o różnym skręcie. Sięgnij po tradycyjną lokówkę oraz stożkową, aby stworzyć najbardziej naturalny efekt.

  1. Po umyciu, nałóż lekki kosmetyk do stylizacji poprawiający skręt włosów, który nie obciąży ich
  2. Wysusz włosy, a następnie nawijaj kosmyki na lokówkę, sekcja po sekcji
  3. Używaj lokówek o różnych końcówkach, aby uzyskać uniesienie nasady na wybranych obszarach i loki o różnych rozmiarach
  4. Na koniec przeciągnij włosy grzebieniem z szerokimi zębami dla nonszalanckiego efektu i delikatnie utrwal lakierem.

Voila!  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.