sukienka z ostatniego odcinka I tak po prostu
Fot. materiały HBO
O tym się mówi!

Producenci potwierdzili informację o  3. sezonie "I tak po prostu"

Co na ten moment wiemy o kolejnym sezonie serialu?

Aleksandra Frankowska 8 września 2023 14:27
sukienka z ostatniego odcinka I tak po prostu
Fot. materiały HBO

"I tak po prostu" właśnie zakończył swój drugi sezon na HBO Max. Producenci potwierdzili jednak, że pojawi się trzeci sezon tego popularnego spin-offu "Seksu w Wielkim Mieście". . Mimo pewnej dawki krytyki, serial okazał się hitem, a widzowie nadal z zapałem śledzą losy Carrie, Mirandy, Charlotte oraz ich nowych przyjaciół. 

ZOBACZ TEŻ: Wyczekiwany powrót Samanthy w serialu "And Just Like That...!

"I tak po prostu" Sezon 3 – Obsada. Czy zobaczymy ją w pełnym składzie?

Na razie nie znamy szczegółów dotyczących ewentualnych nowych postaci. Jednak mamy pewność, że główne bohaterki Sarah Jessica Parker, Kristin Davis i Cynthia Nixon powrócą na ekran. Ponadto, możemy spodziewać się udziału Nicole Ari Parker i Karen Pittman.

Seks w Wielkim Mieście
Fot. James Devaney/WireImage

Co z Samanthą, którą zagrała Kim Cattrall? To pozostaje niewiadomą. Jej wystąpienie w finale sezonu było zaskoczeniem, ale wydaje się, że nie powróci ona do serialu na stałe. Nie jest również pewny powrót postaci Che i Aidana, ale mamy nadzieję, że jeszcze ich zobaczymy w kolejnej części historii.

"I tak po prostu" Sezon 3 – Data premiery

Jeśli chodzi o datę premiery, sytuacja jest dość skomplikowana. W Hollywood trwały strajki, które opóźniły prace nad produkcjami filmowymi i telewizyjnymi. Strajki oznaczały brak nowych scenariuszy, brak przesłuchań i wiele innych opóźnień. Niestety, protesty te prawdopodobnie wpłyną na datę premiery trzeciego sezonu "I tak po prostu", tak jak miało to miejsce w przypadku "Euforii".

i tak po prostu drugi sezon czy bedzie seks w wielkim miescie serial hbo
Fot. Gotham/GC Images

CZYTAJ TEŻ: Wraca moda na loki w stylu Carrie Bradshaw!

Na razie nie rozpoczęto jeszcze prac na planie, więc niestety będziemy musieli jeszcze trochę poczekać na kolejne losy Carrie, Mirandy i Charlotte. Czy końcówka 2024 roku będzie odpowiednim terminem, czy może będziemy musieli cierpliwie czekać do 2025 roku? Będziemy śledzić rozwój sytuacji i informować Was o wszelkich nowościach dotyczących fabuły, obsady, zdjęć i daty premiery. Trzymajcie się na bieżąco! 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.