Te panie nie wstydzą się prezentowania swoich wdzięków

Konrad Szczęsny 19 lutego 2019 17:56

Dla jednych stanowią źródło inspiracji i wzór kobiecości, dla innych są szukającymi uwagi mediów celebrytkami, które nie mają oporów, by na Instagramie i Facebooku pokazywać wiele. Od jakiegoś czasu wśród gwiazd panuje moda na eksponowanie... pośladków. Publikowanie takich fotografii zapewnia setki komentarzy, publikacje w mediach oraz przykuwa uwagę osób postronnych. Oto nasz ranking najlepszych pośladków w polskim show-biznesie!

Ranking 7 gwiazd z najlepszymi pośladkami w polskim show-biznesie

Anna Mucha przyzwyczaiła wszystkich do tego, że prowokacja to jej drugie imię. W święta Bożego Narodzenie opublikowała zdjęcie z wakacji, gdy na plaży pręży seksowne pośladki, czym zaszokowała opinię publiczną i wywołała ostrą dyskusję na temat stosowności. W jej ślady poszła również Lara Gessler, która w trakcie sylwestra, którego spędzała z mamą na Sycylii, zamieściła na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której pozowała... zupełnie nago, odwrócona tyłem do obiektywu.

Ostatnio zaś głośno jest o zdjęciu, na którym swoje wdzięki eksponuje Dominika Grosicka. Które z gwiazd nie mają oporów, by prezentować pupy w mediach społecznościowych? Sprawdź w naszej galerii!  

1/7
Najlepsze pośladki w show-biznesie: Dominika Grosicka
Copyright @Instagram @dominikagrosicka
1/7

7. miejsce w naszym rankingu zajęła Dominika Grosicka. Żona polskiego piłkarza zaprezentowała ostatnio seksowne kształty w trakcie wakacji w Dubaju.

2/7
Najlepsze pośladki w show-biznesie: Lara Gessler
Copyright @Instagram @laragessler
2/7

6. miejsce należy do Lary Gessler, która konsekwentnie promuje naturalność poprzez publikowanie odważnych zdjęć w sieci i dobieranie stylizacji, które eksponują jej kobiece kształty, na oficjalne wyjścia!

3/7
Najlepsze pośladki w show-biznesie: Celia Jaunat
Copyright @Instagram @celiajaunat
3/7

5. miejsce w naszym rankingu zajęła Celia Jaunat. Narzeczona Grzegorza Krychowiaka nie ma oporów przed publikowaniem seksownych fotek na swoim profilu na Instagramie... oczywiście ku radości swoich fanów!

4/7
Najlepsze pośladki w show-biznesie: Anna Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpby
4/7

4. miejsce - Anna Lewandowska. Także żona Roberta Lewandowskiego lubi publikować w sieci odważne zdjęcia, na których eksponuje kobiece kształty. Nic dziwnego, jej sylwetka każdorazowo robi na fanach duże wrażenie!

5/7
Najlepsze pośladki w show-biznesie: Anna Mucha
Copyright @Instagram @taannamucha
5/7

3. miejsce należy do Anny Muchy! Być może jest królową kontrowersji, ale przyznać trzeba, że dla wielu kobiet stanowi wzór kobiecości i jest żywym dowodem na to, że można czuć się doskonale w swoim ciele, bez względu na opinie innych!

6/7
Najlepsze pośladki w show-biznesie: Ewa Chodakowska
Copyright @Instagram @ewachodakowska
6/7

Na drugim stopniu podium uplasowała się Ewa Chodakowska. Trenerka wszystkich Polek od lat zachwyca świetną sylwetką i motywuje w ten sposób inne kobiety do działania i przezwyciężania własnych słabości.

7/7
Najlepsze pośladki w show-biznesie: Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @Instagram @m_rozenek
7/7

1. miejsce zajęła Małgorzata Rozenek-Majdan, której każde pojawienie się na czerwonym dywanie wywołuje nie lada poruszenie. Swoją perfekcyjną sylwetkę prezentuje także chętnie w mediach społecznościowych i jednego jesteśmy pewni: pozazdrościć jej kobiecych kształtów może wiele młodszych koleżanek!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.