Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan poprowadzą nowy program?!

Miałby nosić tytuł „Instrukcja obsługi mężczyzny”...

Konrad Szczęsny 1 kwietnia 2019 14:28
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Po sukcesie formatu Iron Majdan przyszedł czas na... Instrukcję obsługi mężczyzny! To właśnie program o takim tytule mieliby poprowadzić Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Premiera przewidziana jest na 5 maja 2019 roku i odbędzie się na antenie TVN Style. 

„Instrukcja obsługi mężczyzny”, nowy program Państwa Majdanów w TVN Style

Stacja TVN Style zapowiedziała w trakcie dzisiejszej konferencji ramówkowej, że Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z małżonkiem poprowadzi program Instrukcja obsługi mężczyzny. Miałby on przybliżyć widzom różnice w podejściu do wielu spraw kobiet oraz mężczyzn.

„Kobiety i mężczyźni dokładnie zobaczą, jak bardzo różni się spojrzenie mężczyzny i spojrzenie kobiety dokładnie na tę samą sytuację”, słyszymy w spocie promującym format.

Fani pary już zacierali ręce i nie mogli się doczekać, kiedy po raz kolejny zobaczą swoich ulubieńców na szklanym ekranie. Jest tylko jedno „ale”...

Kiedy premiera „Instrukcji obsługi mężczyzny”?

Producenci zapewniali, że na planie programu nie brakowało zabawnych sytuacji i osobowości Małgorzaty i Radosława Majdanów mogły objawić się w pełnej krasie. Pierwszy odcinek Instrukcji obsługi mężczyzny miałby zostać wyemitowany na antenie TVN Style w niedzielę, 5 maja, o godzinie 20.00.  

Mimo że wiele osób było niezwykle podekscytowanych tą informacją, przedstawiciele stacji na konferencji prasowej wyjaśnili po jakimś czasie, że był to jedynie żart primaaprilisowy. Zabawny? Chcielibyście obejrzeć taki program z udziałem państwa Majdanów?  

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.