Lara Gessler, Magda Gessler, Viva! czerwiec 2013
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Lara Gessler pokazała swoje nagie zdjęcie z wakacji! Co na to Magda Gessler?

„Natura jest piękna”

Weronika Kostyra 31 grudnia 2018 09:23
Lara Gessler, Magda Gessler, Viva! czerwiec 2013
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Piękna córka Magdy Gessler odpoczywa właśnie na słonecznej Sycylii. Zrelaksowana i zachwycona słońcem zdecydowała się pokazać zdjęcie, na którym odważnie prezentuje swoje wdzięki. Natychmiast pojawiła się pod nim lawina komentarzy – część internautów komplementuje sylwetkę gwiazdy, jednak pozostali są oburzeni…

Nagie zdjęcie Lary Gessler

Lara Gessler w pełni akceptuje swoje ciało, co wielokrotnie udowadniała swoimi seksownymi stylizacjami. Nie boi się głębokich dekoltów. Niedawno krytykowano jej wigilijną stylizację, która niemal odsłaniała piersi. Tym razem uczestniczka programu Ameryka Express zaskakuje w inny sposób. Podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym stoi obok basenu odwrócona tyłem. Jest na nim zupełnie naga i widać jej pośladki. Kadr pokazuje jednak także zapierający dech w piersiach widok, a jego główna bohaterka znajduje się w pewnym oddaleniu. Całość podpisała Życie jest pięknem.

W komentarzach pod zdjęciem rozpętała się burza. Niektórzy internauci uważają, że Lara pokazała zbyt wiele, a Instagram nie jest odpowiednim miejscem do publikacji nagich zdjęć. Fani Lary podkreślają jednak, że kadr jest bardzo artystyczny i wysmakowany. Pełno też zachwytów nad zgrabną figurą córki Magdy Gessler. Sławna mama sama aktywnie komentuje zdjęcie. Jest nim oczarowana! W kilku komentarzach napisała, że jest wzruszona i podziwia zdjęcie, ponieważ ludzkie ciał jest piękne.

To samo odpowiada na krytyczne komentarze Lara Gessler: „nagie obrazy są w naszej kulturze od setek lat. chodzi o to, żeby pokazywać to co naturalne i dobre a nie ordynarne i plastikowe. Natura jest piękna”, tłumaczy.

Zgadzacie się z nią? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Życie jest pięknem ✨✨✨ #nature #sicily #sicilia #pięknie #wakajki #dach #roof #nudeisgood

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Lara Gessler
Fot. Instagram/Lara Gessler

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.