Urodziny Pawła Marchewki
Fot. Instagram @m_rozenek
O tym się mówi

Na urodzinach ukochanego pozowała z celebrytami, przyleciała balonem. Oto, co wiemy o Aleksandrze Marchewce!

Kim jest żona jednego z najbogatszych Polaków?

Marta Nawacka 10 lipca 2024 08:45
Urodziny Pawła Marchewki
Fot. Instagram @m_rozenek

Ostatnio głośno było o Pawle Marchewce, który zorganizował huczną imprezę z okazji swoich 51. urodzin. Na wydarzeniu nie zabrakło wielu gwiazd, jednak największą z nich zdawała się być... żona biznesmena. Aleksandra Marchewka jest nie tylko jego wybranką i wielkim wsparciem, ale także współpracownicą. Okazuje się również, że ma spore znajomości wśród celebrytów...

Huczne urodziny Pawła Marchewki: na imprezie królowała żona biznesmena

W ostatnich dniach głośno było o Pawle Marchewce oraz jego hucznej imprezie urodzinowej, na której pojawiło się sporo gwiazd. Jeden z najbogatszych Polaków na co dzień unika show-biznesu, jednak tym razem zrobił wyjątek. Jego goście mieli do swojej dyspozycji salę balową oraz baseny, a także przepiękny widok na Lazurowe Wybrzeże. I choć nie zabrakło znanych nazwisk, jak np. Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Anna Lewandowska, to najjaśniej zdawała się błyszczeć żona założyciela Techlandu.

Choć Paweł Marchewka unika show-biznesu, to jest bardzo popularny wśród polskich, jak i zagranicznych gwiazd. Jego ukochana, Aleksandra Marchewka, na co dzień także unika ścianek, a jej konto na Instagramie jest prywatne. Tym razem jednak chętnie pozowała do zdjęć z celebrytami. Żona założyciela Techlandu zwróciła również na siebie ogromną uwagę, kiedy podczas śpiewania „Sto lat” przyleciała balonem ubrana w długą, czerwoną suknię.

Czytaj też: Jerzy Stuhr omal nie pojawił się na własnym ślubie! Pomógł mu... Janusz Rewiński

Paweł Marchewka: żona. Kim jest Aleksandra Marchewka?

Ukochana Pawła Marchewki jest nie tylko jego żoną, na której wsparcie może liczyć, ale także współpracowniczką. Aleksandra Marchewka pracuje w firmie Techland, której jej mąż jest założycielem. Jak dowiadujemy się z jej profilu na Linked In, sprawuje funkcję Acting Chief HR Officer oraz Executive Board Member. Żona milionera jest także prawniczką. W 2015 roku ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim.

Podobnie jak mąż, Aleksandra Marchewka stroni od show-biznesu. Choć posiada spore znajomości w gronie celebrytów, to wszystko wskazuje na to, że pozostają one w sferze prywatnej, bez obecności na różnych imprezach oraz brylowania na ściankach. Żona Pawła Marchewki zrobiła jednak wyjątek kilka miesięcy temu, kiedy wybrała się na jeden z pokazów mody w Warszawie. Pozowała wówczas do zdjęć z innymi sławnymi kobietami, między innymi Małgorzatą Rozenek-Majdan, Joanną Przetakiewicz czy Magdaleną Pieczonką.  

Zobacz także: Już nie ukrywa tej miłości! Ukochana Brada Pitta jest od niego młodsza o 27 lat

Aleksandra Marchewka, Paweł Marchewka, Gala Nagrody PRB im. Jana Wejcherta, 2017 rok
Fot. Podlewski/AKPA

Aleksandra Marchewka, Paweł Marchewka, Gala Nagrody PRB im. Jana Wejcherta, 2017 rok

Urodziny Pawła Marchewki
Fot. Małgorzata Rozenek-Majdan Instagram/@m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Aleksandra Marchewka, Paweł Marchewka, urodziny Pawła Marchewki

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.