Anna Mucha, VIVA! grudzień 2010, 25/2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Mucha wywołała świątecznym zdjęciem burzę na Instagramie!

Fani nie zostawili na niej suchej nitki... Słusznie?

Konrad Szczęsny 25 grudnia 2018 16:24
Anna Mucha, VIVA! grudzień 2010, 25/2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Ona wie, jak wzbudzić kontrowersje. Anna Mucha co jakiś czas publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, które wywołują wśród jej fanów i w mediach burzę. Nie inaczej jest i tym razem. Aktorka M jak miłość zamieściła w sieci fotografię, która nie spodobała się internautom. Wywołała ona nie tylko ich oburzenie, lecz także falę negatywnych komentarzy! Słusznie?

Anna Mucha złożyła fanom życzenia świąteczne na Instagramie

Anna Mucha postanowiła odnieść się do świątecznej atmosfery w jedyny w swoim rodzaju sposób. Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z... plaży. Wypina na nim pupę, wpatrując się w morze, co więcej, nie ma na sobie stanika.

„Beznadziejne te święta. śniegu nie ma ... 😜 #trzymajciesiecieplo! #inawzajem😘 😜😈”, podpisała fotografię gwiazda.

Ten żart nie spodobał się jej fanom, którzy w komentarzach wylali na aktorkę wiadro pomyj... Co jej zarzucili?

Fani krytykują zdjęcie Anny Muchy topless z okazji świąt

„Rzeczywiście beznadziejne ale nie święta Tylko to zdj. 🙄😐🤨”, „Jak ty wyglądasz???”, „Co to jest🤣🤣🤣🤣🤣”, „Słabo, zastanawiałem się czy to nie aby facet”, „Żenada” - to tylko niektóre z komentarzy, które znalazły się pod kontrowersyjnym zdjęciem.

Nie brakuje jednak i takich, którzy są zachwyceni odważną fotografią Anny Muchy.

„Wspaniałe zdjęcie i życzę wesołych świąt bożego narodzenia 😸”, „Super fota :) Poproszę więcej takich sexy kuszących fotek :)”, „Pięknie ciało”, pisała część z nich.

Czy tak odważna fotografia słusznie wywołała zgorszenie fanów aktorki? Wszak nie od dziś wiadomo, że gwiazda jest mistrzynią prowokacji...  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

beznadziejne te święta. śniegu nie ma ... 😜 #trzymajciesiecieplo! #inawzajem😘 😜😈

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

przed spektaklem... #Pikantni #Bea

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?