Sabina Zięba 30 października 2017 10:00
1/5
Pupy z photoshopa
Copyright @Instagram/ FB
1/5

Godziny spędzone na siłowni i zaostrzona dieta nie zawsze wychodzą gwiazdom na dobre. Od momentu, gdy Kim Kardashian wylansowała modę na duże pośladki, kobiety dążą do ideału próbując wyćwiczyć tę część ciała, by pozostała znacznych rozmiarów, a równocześnie była umięśniona i bez cellulitu. Ale czy pupy gwiazd naprawdę wyglądają tak, jak na prezentowanych przez nich zdjęciach na Instagramie? Okazuje się, że... niekoniecznie! 
 

Polecamy też: Zdjęcia gwiazd bez retuszu?! To się nie zdarza! Zobaczcie najbardziej spektakularne „photoshopowe’’ wpadki!
 

Po blisko 30 latach funkcjonowania Photoshopa i profesjonalnej pracy grafików, przyzwyczailiśmy się, że obróbki zdjęć są standardem. W dzisiejszych czasach jednak nie tylko specjaliści naginają rzeczywistość, by fotografia robiła wrażenie. Zobaczcie w naszej galerii, które gwiazdy oszukują zdjęciami swoich fanów!

2/5
Copyright @Instagram
2/5

Kim Kardashian wylansowała modę na duże pośladki, bo sama od lat ma je w rozmiarze XL. Kwestią sporną pozostaje fakt, czy są naturalne czy operowane... Wiadomo jedno - gwiazda często ubiera spodenki rowerowe i zakrywa pośladki, ponieważ zmaga się z cellulitem!

3/5
Copyright @Instagram / East News
3/5

Jennifer Lopez to gwiazda, która w rzeczywistości ma nie tylko umięśnione, ale i duże pośladki. Piosenkarka często ćwiczy, by utrzymać tak spektakularny efekt.

4/5
Copyright @Instagram / East News
4/5

Jakiś czas temu fotografia Rihanny opublikowana przez nią na Instagramie wywołała falę komentarzy. Okazało się, że wokalistka nieumiejętnie przerobiła swoje zdjęcie z jednego z festiwali w taki sposób, że jej kciuk... ma dwa paznokcie! Gwiazda chciała wyszczuplić talię i powiększyć pośladki, lecz jak widzimy na zdjęciu po prawej - jej sylwetka w rzeczywistości nie prezentowała się równie spektakularnie.

5/5
Copyright @Instagram / East News
5/5

Beyonce może pochwalić się dużymi pośladkami, lecz nigdy nie pokazuje ich odkrytych, nawet na plaży. Piosenkarka również zawsze pojawia się wyłącznie w butach na obcasie, co potęguje efekt dużej pupy i smuklejszej sylwetki. Jesteśmy pewni, że gdyby wyszła w zwykłych sportowych butach, jej tył prezentowałby się zupełnie inaczej.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.