Manicure alfresco lato 2024
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Al fresco nails będą hitem tego lata

Już noszą je Kendall Jenner i Hailey Bieber

Marta Cieplak 10 lipca 2024 14:30
Manicure alfresco lato 2024
Fot. adobe.stock.com

„Al fresco” oznacza tyle, co „na świeżym powietrzu”. Jest to termin używany głównie w kontekście jedzenia, sztuki czy muzyki, które są prezentowane na otwartej przestrzeni, na przykład w restauracji z ogródkiem, na pikniku czy podczas koncertu na świeżym powietrzu. Teraz określenie to odnosi się także do najnowszego trendu w manicure. Nie chodzi jednak o wykonywanie manicure na zewnątrz, ale o motywy i wzory pojawiają się na paznokciach. Zobaczcie sami.

ZOBACZ TAKŻE: Stokrotki na paznokciach hitem Instagrama

Kto wymyślił manicure al fresco?

Za najnowszym hitem Instagrama, czyli manicure al fresco stoi manikiurzystka gwiazd – Zola Ganzigrot, do której na paznokcie przychodzą siostry Jenner i Kardashian, Hailey Bieber, Rita Ora i Adele. Warto wiedzieć, że Zola była też autorką kultowego już glazed donut manicure, który był hitem zeszłego lata. Dlatego jesteśmy pewni, że al fresco również będzie widziany wcześnie.

Na czym polega manicure al fresco?

Manicure al fresco to wzory i motywy nawiązujące na życia na zewnątrz i do świeżości. Pojawiają się więc na paznokciach warzywa, owoce, motyle, żuki, ale i wszelkiego rodzaju kwiaty. Wszystkie te elementy łączy świeżość i natura, dlatego idealnie komponuje się z letnimi stylizacjami.

Robaczki, ślimaczki i dżdżownice wybrała sobie Kylie Jenner:

Z kolei Hailey Bieber postawiła na motyw z targu warzywno-owocowego:

a także motyw kwitnącej wiśni:

Poniżej znajdziecie jeszcze kilka inspiracji wziętych z natury, ale pamiętaj, że pomysłów na al fresco manicure możesz szukać wszędzie – na spacerze w lesie, w parku czy na plaży.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Caitlin (@kikis.swatches)

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.