Konrad Szczęsny 28 września 2017 16:00
1/6
Jarosław Kukulski z córką Natalią Kukulską i synem Piotrem Pikejem Kukulskim
Copyright @Błażej Żuławski / GOOD IDEA
1/6

Ten konflikt trwa już od kilku lat. Wokół Natalii Kukulskiej i jej przyrodniego brata Piotra „Pikeja” Kukulskiego coś jakiś czas robi się głośno – i to nie ze względu na ich dokonania artystyczne. Wiadomo, że jedyny syn zmarłego w 2010 roku Jarosława Kukulskiego zarzuca siostrze, iż odziedziczyła po ojcu większy majątek i nie chce utrzymywać z nim kontaktu. Natalia stara się nie reagować na zaczepki brata, jednak nie daje za wygraną. Piotr Kukulski nie ustaje w próbach zwrócenia na siebie uwagi artystki i mediów – nie inaczej jest i tym razem.

 

Polecamy też: Nim narodzi się Laura... Wyjątkowe zdjęcia Natalii Kukulskiej i jej bliskich

 

Piotr „Pikej” Kukulski atakuje Natalię Kukulską na Facebooku

 

W tym miesiącu minęło 7 lat od śmierci Jarosława Kukulskiego. Dla jego syna Piotra była to idealna okazja, by rozpętać kolejną medialną burzę i uderzyć w swoją przyrodnią siostrę Natalię. Na Facebooku zamieścił wymowny wpis, w którym po raz kolejny formułuje pod jej adresem bezpodstawne zarzuty.

 

Uważam, że muzyka mojego taty się marnuje i nierobienie kompletnie niczego w kierunku promocji jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów jest wręcz grzechem. Bez mojej siostry nic nie mogę zrobić, nie tylko ze względu na układy, jakie panują w polskim show-bizie, ale również ze względu na prawa autorskie”, pożalił się w Internecie Pikej.

 

Ile jest w prawdy w tych oskarżeniach? Co publicznie zarzucał sławnej siostrze Piotr Kukulski kilka lat temu? Tego dowiecie się z kolejnych stron w naszej galerii! 

 

Polecamy też: „Była bardzo chora. Całe życie było ustawione pod nią”. Natalia Kukulska o śmierci ukochanej babci

2/6
Natalia Kukulska
Copyright @Beata Wielgosz
2/6

Natalia Kukulska nie dba o spuściznę po ojcu, Jarosławie Kukulskim?

 

Oczywiście zarzuty Piotra Kukulskiego są bezpodstawne. Natalis Kukulska kultywuje pamięć po rodzicach na wszelkie możliwe sposoby. Po odejściu Jarosława Kukulskiego założyła stronę internetową jarosławkukulski.com, która gromadzi informacje i zdjęcia, dotyczące sławnego kompozytora. Natomiast w 2012 roku w ramach festiwalu w Opolu artystka zorganizowała koncert „Życia mała garść”, poświęcony pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego, w którym wystąpiła plejada znakomitych polskich wokalistów. Dzięki jej staraniom pół roku później na sklepowe półki trafiło DVD i CD z zapisem tego wyjątkowego wydarzenia oraz filmem z przygotowań do niego, jak również dokumentem zawierającym wspomnienia przyjaciół i znajomych Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Nie trzeba nawet wspominać o tym, że Natalia Kukulska na koncertach wciąż wykonuje piosenki rodziców i w wywiadach często podkreśla, jak ważną część polskiej kultury stanowi ich dorobek artystyczny, na straży którego stoi.

 

Jak Natalia Kukulska zareagowała na zarzuty formułowane pod jej adresem przez brata Piotra?

 

Polecamy też: Natalia Kukulska zdradza imię córeczki. Przypominamy jak pięknie wyglądała w poprzednich ciążach

3/6
Natalia Kukulska, Jarosław Kukulski
Copyright @Błażej Żuławski / GOOD IDEA
3/6

Natalia Kukulska o konflikcie z Piotrem „Pikejem” Kukulskim

 

Natalia Kukulska nie odpowiedziała na zarzuty kierowane pod jej adresem. Stosunkowo rzadko odnosi się zresztą do tego, co wypisuje w mediach społecznościowych jej młodszy brat. Wyjątek zrobiła w wywiadzie w 2012 roku. 

 

Trudno się z tym pogodzić i być obojętnym, gdy ktoś bliski chce ugrać coś dla siebie twoim kosztem. Mnie to przerasta. Wiem, że na skandalu wywindować się najłatwiej. Takie są prawa kierujące współczesnymi mediami. On zawsze marzył o popularności. Kręciło go, gdy ktoś mnie rozpoznawał na ulicy: zawsze mówił, że kręci go ta cała otoczka, którą daje bycie znanym. Coś, co dla mnie jest czymś najmniej potrzebnym. Od dawna mnie namawiał, bym nagrała z nim duet, choć nigdy przedtem nie śpiewał”, powiedziała rozgoryczona Natalia Kukulska.

 

Nie oznacza to, że słowa, które napisał na Facebooku brat jej nie dotknęły. To, co czuje Natalia, ujawniła w rozmowie z jednym z tygodników jej znajoma... Co powiedziała?

 

Polecamy też: Natalia Kukulska: „Miałam w nim stróża. Bardzo mu na mnie zależało”. EKSLUZYWNE VIDEO

4/6
Natalia Kukulska
Copyright @Beata Wielgosz
4/6

Natalia Kukulska czuje się dotknięta słowami Piotra „Pikeja” Kukulskiego

 

Znajoma Natalii Kukulskiej zdradziła, jak na słowa brata zareagowała znana piosenkarka.

 

Czuje się dotknięta. Uważa, że czyni wiele dla pamięci rodziców. A ma przecież prawo do własnego życia, a nie tylko trwania w przeszłości. Jest żoną, matką, niedawno urodziła trzecie dziecko, właśnie ukazuje się jej najnowsza płyta”, twierdzi znajoma artystki, cytowana przez tygodnik „Na żywo”.

 

Jak przebiegał konflikt Natalii Kukulskiej i Piotra „Pikeja” Kukulskiego? Jakie zarzuty przyrodni brat formułował pod adresem starszej siostry?

 

Polecamy też: „Była bardzo chora. Całe życie było ustawione pod nią”. Natalia Kukulska o śmierci ukochanej babci

5/6
Natalia Kukulska
Copyright @archiwum prywatne rodziny
5/6

Piotr „Pikej” Kukulski o Natalii Kukulskiej

 

Brat Natalii Kukulskiej już wiele razy starał się sprowokować swoją siostrę i wygłaszał pod jej adresem krzywdzące i złośliwe uwagi. Oczywiście publicznie, by zwrócić na siebie również uwagę mediów... Zarzucił on wokalistce m.in. że nie zaprosiła go do współpracy przy koncercie „Życia mała garść” oraz że odziedziczyła po Jarosławie Kukulskim większy majątek. Jakby tego było mało, wprost uznał, że Natalia nie jest dobrym człowiekiem i prosił na Facebooku, by… „nie nazywać go bratem Kukulskiej, bo kim ona takim jest?”. 

 

A przecież ojciec prosił w swoim testamencie, żeby rodzeństwo było dla siebie wsparciem. Co dokładnie w nim napisał?

 

Polecamy też: „Idę swoją drogą”. Dlaczego Natalia Kukulska nie chce być drugą Anną Jantar?

6/6
Natalia Kukulska
Copyright @Beata Wielgosz
6/6

Jarosław Kukulski o Piotrze „Pikeju” Kukulskim i Natalii Kukulskiej

 

Jarosław Kukulski w testamencie skierował do Natalii Kukulskiej i jej brata Piotra następujące słowa:

 

Moje kochane dzieci, życzę Wam, abyście zawsze się kochały i wspierały”, napisał w nim.

 

Widocznie Piotr Kukulski nie wziął sobie w żaden sposób do serca prośby ojca.

 

Zobacz też: Natalia Kukulska po raz pierwszy pokazała czteromiesięczną córkę, Laurę

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?