Jan Dąbrówka i Natalia Kukulska
Fot. Patrycja Woy-Wojciechowska, Youtube
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Natalii Kukulskiej ma już 17 lat i idzie w ślady rodziców. Zobaczcie jak wygląda!

Weronika Kostyra 2 sierpnia 2017 14:40
Jan Dąbrówka i Natalia Kukulska
Fot. Patrycja Woy-Wojciechowska, Youtube

Syn Natalii Kukulskiej idzie w ślady swoich rodziców. Najstarszy syn wokalistki i Michała Dąbrówki ma już 17 lat i muzyka jest także jego pasją – gra na perkusji oraz pianinie. Do Internetu trafiło nagranie pt. „Nie chcemy się bać”, w którym Jan Dąbrówka pokazał swój talent wokalny.

 

Syn Natalii Kukulskiej

W sieci pojawiło się nagranie razem z teledyskiem. Jest ono efektem pracy Warsztatowej Akademii Musicalowej. Poza Janem śpiewają też inni uczestnicy warsztatów. Natalia Kukulska już dawno potwierdziła, że jej dzieci mają talent muzyczny:

 

„Obserwuję pasje i talenty Janka i Ani. Na razie idą w nasze ślady. Jan pokochał muzykę. Jest mu bardzo bliska i pochłania go w całości. Żyjąc w muzycznym domu, sam naturalnie zaczął się tym interesować”, mówiła jakiś czas temu Natalia Kukulska w rozmowie z „Faktem”.

 

Michał Dąbrówka i Jan Dąbrówka
Fot. Instagram @natalia.kuklska

Jan Dąbrówka jako dziecko i teraz

 

Największym zaskoczeniem jest, że Jan to wykapany tata! Łączy ich nie tylko gra na perkusji, jest niezwykle podobny do swojego taty, Michała Dąbrówki. Zaczął już nawet komponować, a muzyce poświęca mnóstwo czasu. To nie jedyna jego pasja, poza muzyką, Jan interesuje się sportem:

 

„Zauważyłam, że uwielbia także sport, gra w piłkę nożną, gra nawet w klubach. To jest fantastyczne, że nie marnuje czasu. A w dzisiejszych czasach właśnie chyba to jest największym problemem. Gdy dzieci mają za dużo wolnego czasu, wtedy zaczynają sprawiać kłopoty” – powiedziała dumna mama.

 

Okazuje się, że Natalia Kukulska zapisała swoje dzieci do Warsztatowej Akademii Musicalowej, w której odbywają się zajęcia m.in. z aktorstwa, tańca i emisji głosu.

 

 

Zobacz także: Córka Natalii Kukulskiej poszła w ślady mamy i babci! Zobaczcie, jak wygląda Ania Dąbrówka!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.