Rodzice Natalii Kukulskiej, Anna Jantar i Jarosław Kukulski
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Walka o uwagę ojca, kłótnie i awantury. Listy Ireny Jarockiej ujawniają dramatyczne sekrety rodziny Kukulskich!

Gabriela Czernecka 28 listopada 2017 16:45
Rodzice Natalii Kukulskiej, Anna Jantar i Jarosław Kukulski
Fot. East News

 

Natalia Kukulska znów musi zmierzyć się z nowymi informacjami na temat związku swoich rodziców, Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Przez lata mówiono, że byli idealną parą. Niestety listy Ireny Jarockiej przedstawione w książce „Nie wrócą te lata. Autobiografia i listy do męża”, prezentują całkiem inny obraz małżeństwa. Jak wyglądało dzieciństwo Natalii Kukulskiej?

 

Polecamy: Natalia Kukulska powraca z płytą „Halo tu Ziemia!”. Zobaczcie wyjątkową sesję zdjęciową i poznajcie szczegóły projektu

 

oraz: Poruszające wyznanie Natalii Kukulskiej o odejściu rodziców i ukochanej babci: „Śmierć jest blisko mnie, odkąd pamiętam”

 

Listy Ireny Jarockiej odkrywają tajemnice Kukulskich

 

W książce „Nie wrócą te lata. Autobiografia i listy do męża”, opisującej życie Ireny Jarockiej zostały zawarte informacje o tym, jak naprawdę wyglądało małżeństwo Kukulskich. Irena Jarocka była bardzo zżyta z rodziną Kukulskich, po śmierci Anny Jantar jako przyjaciółka rodziny udzielała im wsparcia. Za sprawą opublikowanych listów, na jaw wyszło, że Natalia Kukulska, córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego wcale nie miała łatwego dzieciństwa. Chodzi przede wszystkim o to, jak wyglądały relacje Natalii z macochą Moniką Borys. Przypomnijmy, że Jarosław Kukulski i Monika Borys mają razem syna, Piotra "Pikeja" Kukulskiego.

 

Polecamy również: Poruszające wyznanie Natalii Kukulskiej o aborcji. Czy gwiazda zdecydowałaby się usunąć ciążę?

 

Trudne dzieciństwo Natalii Kukulskiej

 

Problemem okazała się być wieczna rywalizacja Natalii z macochą i jej synem o uwagę ojca. Podobno błahe nieporozumienia prowadziły do awantur. „Jestem obok tej całej farsy. Ogólnie w zespole sympatycznie, tylko Kukulscy nie mogą sobie miejsca znaleźć – wieczne zazdrości o Jarka Moniki i Natalki”, pisze w listach do męża Jarocka. Przede wszystkim gwiazda zwraca uwagę na czas, w którym Natalia z ojcem oraz jego druga żona, Monika Borys byli w trasie koncertowej w 1988 roku. Niestety według Jarockiej ich kontakty były bardzo napięte. Szczególnie pogorszyły się, gdy okazało się, że Monika spodziewa się dziecka. „Trochę w tym winy Jarka. Płacze, kłótnie są prawie co dzień. Wczoraj okazało się, że Monika jest w ciąży. Był dzień miłości, spokoju, a dziś Monika prosi mnie, by mogła spać w moim pokoju, bo do tej pory dzieliła pokój z Natalką. Staram się być obok, ale niechcący wciągają mnie”, wyznaje w liście Irena Jarocka.

 

Niestety mimo że od śmierci Jarosława Kukulskiego mija już siedem lat, kontakty Natalii Kukulskiej z bratem nie ulegają poprawie. Przypomnijmy, że córka Anny Jantar jest przez niego oskarżano o to, że otrzymała po ojcu większy majątek i nie kultywuje pamięci o nim, co jest zresztą całkowicie bezpodstawnym zarzutem. Natalia Kukulska stara się nie reagować na zaczepki brata, ale ten nie daje za wygraną. Nieustannie stara się zwrócić na siebie uwagę siostry i mediów. Ich konflikt trwa już od kilku lat i nie wydaje się, by miał się ku końcowi... 

 

Natalia Kukulska, VIVA! listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

Jarosław Kukulski z córką Natalią Kukulską i synem Piotrem Pikejem Kukulskim
Fot. Błażej Żuławski / GOOD IDEA

 

Natalia Kukulska stylizacje
Fot. East News

 

Polecamy również: Brat atakuje Natalię Kukulską i zarzuca jej zaniedbywanie pamięci o zmarłym ojcu! Czy to zapowiedź kolejnej wojny między rodzeństwem?

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.