Rodzice Natalii Kukulskiej, Anna Jantar i Jarosław Kukulski
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Walka o uwagę ojca, kłótnie i awantury. Listy Ireny Jarockiej ujawniają dramatyczne sekrety rodziny Kukulskich!

Gabriela Czernecka 28 listopada 2017 16:45
Rodzice Natalii Kukulskiej, Anna Jantar i Jarosław Kukulski
Fot. East News

 

Natalia Kukulska znów musi zmierzyć się z nowymi informacjami na temat związku swoich rodziców, Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Przez lata mówiono, że byli idealną parą. Niestety listy Ireny Jarockiej przedstawione w książce „Nie wrócą te lata. Autobiografia i listy do męża”, prezentują całkiem inny obraz małżeństwa. Jak wyglądało dzieciństwo Natalii Kukulskiej?

 

Polecamy: Natalia Kukulska powraca z płytą „Halo tu Ziemia!”. Zobaczcie wyjątkową sesję zdjęciową i poznajcie szczegóły projektu

 

oraz: Poruszające wyznanie Natalii Kukulskiej o odejściu rodziców i ukochanej babci: „Śmierć jest blisko mnie, odkąd pamiętam”

 

Listy Ireny Jarockiej odkrywają tajemnice Kukulskich

 

W książce „Nie wrócą te lata. Autobiografia i listy do męża”, opisującej życie Ireny Jarockiej zostały zawarte informacje o tym, jak naprawdę wyglądało małżeństwo Kukulskich. Irena Jarocka była bardzo zżyta z rodziną Kukulskich, po śmierci Anny Jantar jako przyjaciółka rodziny udzielała im wsparcia. Za sprawą opublikowanych listów, na jaw wyszło, że Natalia Kukulska, córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego wcale nie miała łatwego dzieciństwa. Chodzi przede wszystkim o to, jak wyglądały relacje Natalii z macochą Moniką Borys. Przypomnijmy, że Jarosław Kukulski i Monika Borys mają razem syna, Piotra "Pikeja" Kukulskiego.

 

Polecamy również: Poruszające wyznanie Natalii Kukulskiej o aborcji. Czy gwiazda zdecydowałaby się usunąć ciążę?

 

Trudne dzieciństwo Natalii Kukulskiej

 

Problemem okazała się być wieczna rywalizacja Natalii z macochą i jej synem o uwagę ojca. Podobno błahe nieporozumienia prowadziły do awantur. „Jestem obok tej całej farsy. Ogólnie w zespole sympatycznie, tylko Kukulscy nie mogą sobie miejsca znaleźć – wieczne zazdrości o Jarka Moniki i Natalki”, pisze w listach do męża Jarocka. Przede wszystkim gwiazda zwraca uwagę na czas, w którym Natalia z ojcem oraz jego druga żona, Monika Borys byli w trasie koncertowej w 1988 roku. Niestety według Jarockiej ich kontakty były bardzo napięte. Szczególnie pogorszyły się, gdy okazało się, że Monika spodziewa się dziecka. „Trochę w tym winy Jarka. Płacze, kłótnie są prawie co dzień. Wczoraj okazało się, że Monika jest w ciąży. Był dzień miłości, spokoju, a dziś Monika prosi mnie, by mogła spać w moim pokoju, bo do tej pory dzieliła pokój z Natalką. Staram się być obok, ale niechcący wciągają mnie”, wyznaje w liście Irena Jarocka.

 

Niestety mimo że od śmierci Jarosława Kukulskiego mija już siedem lat, kontakty Natalii Kukulskiej z bratem nie ulegają poprawie. Przypomnijmy, że córka Anny Jantar jest przez niego oskarżano o to, że otrzymała po ojcu większy majątek i nie kultywuje pamięci o nim, co jest zresztą całkowicie bezpodstawnym zarzutem. Natalia Kukulska stara się nie reagować na zaczepki brata, ale ten nie daje za wygraną. Nieustannie stara się zwrócić na siebie uwagę siostry i mediów. Ich konflikt trwa już od kilku lat i nie wydaje się, by miał się ku końcowi... 

 

Natalia Kukulska, VIVA! listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

Jarosław Kukulski z córką Natalią Kukulską i synem Piotrem Pikejem Kukulskim
Fot. Błażej Żuławski / GOOD IDEA

 

Natalia Kukulska stylizacje
Fot. East News

 

Polecamy również: Brat atakuje Natalię Kukulską i zarzuca jej zaniedbywanie pamięci o zmarłym ojcu! Czy to zapowiedź kolejnej wojny między rodzeństwem?

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.