Sandra Kubicka zerwała zaręczyny z chłopakiem, bo ją zdradzał
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Sandra Kubicka szczerze o swoim dzieciństwie: „Inne dzieci okrutnie ze mnie szydziły...”

Modelka nie miała lekko...

Gabriela Czernecka 28 września 2019 12:31
Sandra Kubicka zerwała zaręczyny z chłopakiem, bo ją zdradzał
Fot. East News

Trzeci odcinek Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami za nami. Uczestnicy tym razem mieli okazję podzielić się z widzami wspomnieniami z czasów dziecięcych. Zapraszając do swych rodzinnych domów i miast tanecznych partnerów, opowiedzieli o czasach swego dorastania. Dla większości były to miłe wspomnienia pełne wzruszeń. W przypadku Sandry Kubickiej na jaw wyszło, że modelka nie miała łatwego dzieciństwa... 

Trudne dzieciństwo Sandry Kubickiej

O swoim smutnym dzieciństwie Sandra Kubicka opowiedziała w trakcie trzeciego odcinka Tańca z Gwiazdami. Okazuje się, że modelka spędzała dzieciństwo w Łodzi, gdzie wychowywała ją babcia. Mama Sandry Kubickiej wyjechała do USA, gdy ona miała siedem lat. W tym okresie jej relacje nie były łatwe. Sandra miała bardzo utrudniony kontakt z matką, który ograniczał się do wysyłania listów i laurek. Brak mamy w rodzinnych stronach sprawił, że rówieśnicy wyśmiewali się z nastolatki. Większość w ogóle nie wierzyła, że ma mamę i... żartowali z niej w okrutny sposób, twierdząc że sobie ją zmyśliła. 

To z pewnością nie było łatwe dla nastoletniej dziewczyny. Sandra Kubicka poleciała do mamy dopiero, gdy była nastolatką. W programie wspomniała, że na początku obie miały masę obaw i dzielił je mur. Jeszcze na lotnisku Sandra nie chciała nawet przytulić się do swojej mamy, bo zwyczajnie jej nie pamiętała. Dopiero po jakimś czasie „zaczęła się jej uczyć na nowo, co było dość trudne”.

Po latach relacje mamy i córki wróciły do normy i dziś obie wspominają tamte czasy z nostalgią. Jak jednak przyznała Kubicka, swoją mamę określa dziś mianem... przyjaciółki, a nawet siostry. 

Taniec z Gwiazdami 10:Sandra Kubicka i Adam Adamonis
Fot. Instagram @tanieczgwiazdami

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!