Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, VIVA!, luty 2024 rok
Fot. Marlena Bielińska
Z ŻYCIA GWIAZD

Natalia Kukulska: Wielkanoc nie tylko z rodziną. Z kim wokalistka spędziła święta?

Córka Anny Jantar spędza święta z bliskimi w Hiszpanii

Maria Elas 31 marca 2024 19:30
Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, VIVA!, luty 2024 rok
Fot. Marlena Bielińska

Natalia Kukulska podzieliła się ze swoimi obserwatorami Wielkanocnymi fotografiami. Okazało się, że wokalistka nie spędza świąt tradycyjnie, czyli domowo i tylko z rodziną. Zamiast tego zaprosiła również bliskich przyjaciół na wspólne świętowanie w słonecznej Hiszpanii! Kto towarzyszył jej przy Wielkanocnym stole?

Natalia Kukulska spędza Wielkanoc w Hiszpanii 

Natalia Kukulska opublikowała na Instagramie zdjęcia z wyjazdu do Hiszpańskiej Marbelli. To właśnie tam postanowiła spędzić tegoroczną Wielkanoc. W świętowaniu towarzyszyli jej najbliżsi: mąż Michał Dąbrówka, oraz trójka ich dzieci  Jan, Anna i Laura, a także inni członkowie rodziny. 

„Odrobina słońca i koloru złapana w Marbelli… ale co tam szukać pogody. Najważniejsze cudowne towarzystwo” możemy przeczytać w opisie zdjęcia. Artystka dodała także, że „Rodzinne święta to piękne święta”, jednakże na fotografii widać więcej osób, niż tylko jej rodzinę. Okazało się, że na Wielkanocne wakacje zaprosiła także swoją bliską przyjaciółkę, Małgorzatę Sochę! Chociaż nie łączą ich więzy krwi, córka Anny Jantar uważa ją za „rodzinę z wyboru”. 

Natalia Kukulska, rodzina, dzieci, instagram
Fot. instagram.com/natalia.kukulska

Natalia Kukulska z dziećmi i mężem spędzają Wielkanoc w Hiszpanii 

Dwa lata temu piosenkarka wyznała, że chociaż jest katoliczką i wierzy w Boga oraz obchodzi święta, przestała chodzić do kościoła. „Przestałam chodzić do kościoła. Mam w sobie dużo sentymentu do wielu myśli. Może sentyment to złe słowo, mam wielki szacunek. Nauka czysta, która powinna z tego wypływać, nadal jest wspaniałą mądrością, z której warto czerpać. Ale no nie dałam rady po prostu” mówiła wówczas w rozmowie z Żurnalistą. 

Sprawdź też: Ewa Chodakowska zamieściła poruszający wpis na temat wiary. Jej słowa wywołały gorącą dyskusję

Natalia Kukulska, rodzina, dzieci, Małgorzata Socha, instagram
Fot. instagram.com/natalia.kukulska

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha wraz z rodziną 

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha: przyjaciółki nie tylko od święta

W lutym 2024 r. Natalia Kukulska i Małgorzata Socha udzieliły VIVIE! wywiadu, w którym opowiedziały o swojej przyjaźni. Wtedy wyjawiły, że już od lat spędzają razem różne święta, które większość Polaków rezerwuje tylko dla rodziny.

Artystki jednak traktują swoją przyjaźń zupełnie tak, jakby łączyły ich więzy krwi. Nawet ich mężowie zaczęli się przyjaźnić, a ich córki dorastają prawie jak siostry. „Gdy urodziły się dziewczynki Laura i Basia, my z Małgosią coraz częściej się spotykałyśmy. Kolejne zdjęcie z mojej kolekcji pochodzi ze spotkania u naszego sąsiada, a przedstawia tatusiów, Michała i Krzysia, z dwumiesięcznymi bobasami. One jeszcze wtedy nie wiedziały, że będą się przyjaźnić. Bo przyjaźń Laury i Basi rozwija się równolegle z naszą” mówiła Natalia Kukulska w rozmowie z Katarzyną Piątkowską z VIVY!.  

Zobacz również: Przez lata nie miał kontaktu z ojcem. Agustin Egurrola pokazał niezwykłe zdjęcie

Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, VIVA!, luty 2024 rok
Fot. Marlena Bielińska

Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, VIVA!, luty 2024 rok

Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, VIVA!, luty 2024 rok
Fot. Marlena Bielińska

Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, VIVA!, luty 2024 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.