Agustin Egurrola, Viva! 7/2016
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo
O tym się mówi!

Przez lata nie miał kontaktu z ojcem. Agustin Egurrola pokazał niezwykłe zdjęcie

"Tak jakoś w tym życiu wyszło, że to nasze pierwsze święta razem..."

Aleksandra Frankowska 31 marca 2024 07:51
Agustin Egurrola, Viva! 7/2016
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo

Agustin Egurrola spędza tegoroczną Wielkanoc na Kubie. Ma ku temu ważny powód. Przez lata nie miał kontaktu ze swoim ojcem. To będą ich pierwsze wspólne święta. Choreograf pokazał w swoich social mediach wyjątkowe zdjęcie z tatą. Wszyscy mówią o ich podobieństwie.

Egurrola pokazał zdjęcie z ojcem

Tegoroczna Wielkanoc dla Agustina Egurroli jest wyjątkowa. Pierwszy raz w życiu spędzi je z tatą, z którym nie miał kontaktu przez lata. Na jego Instagramie pojawiła się wzruszająca, czarno-biała fotografia, na której pozuje w ojcem na Kubie. Musimy przyznać, że podobieństwo mężczyzn jest niezwykłe.

ZOBACZ TEŻ: Chorobę serca zdiagnozowano, gdy miał 3 lata. Karol Pęciak korzystał z życia i zarażał dobrą energią

"Tak jakoś w tym życiu wyszło, że to nasze pierwsze święta razem..." - napisał.

Agustin Egurrola nie miał z ojcem kontaktu

Do piątego roku życia Agustin Egurrola mieszkał na Kubie. Do Warszawy przyjechał z mamą, z ojcem nie miał żadnego kontaktu. Odnowił się on dopiero, kiedy był już dorosły. Wówczas to ojciec odezwał się do syna z prośbą o pomoc w kwestiach zdrowotnych. Ten nie odmówił. 

CZYTAJ TEŻ: Szesnaście lat temu pożegnała męża, tęsknota wciąż jest bolesna. Krystyna Janda opublikowała poruszający wpis

Agustin Egurrola, Viva! 7/2016
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo

"Poszedłem do geriatry, zrobiliśmy kompleks badań i okazało się, że ma bardzo dobre wyniki, jedynie jest kłopot z kręgosłupem, ale to zwyrodnienie" - opowiadał w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Agustin docenia relację z ojcem, zwłaszcza w tak ważnym okresie, jak Wielkanoc. Rodzina jest dla niego najważniejsza. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.