Natalia Kukulska
Fot. Uroda Życia
Z ŻYCIA GWIAZD

Poruszające wyznanie Natalii Kukulskiej o odejściu rodziców i ukochanej babci: „Śmierć jest blisko mnie, odkąd pamiętam”

Konrad Szczęsny 28 września 2017 07:00
Natalia Kukulska
Fot. Uroda Życia

Natalia Kukulska wydaje płytę „Halo, tu Ziemia!”. Artystka, która w styczniu tego roku została po raz trzeci matką, opowiedziała przy tej okazji o dojrzewaniu i utracie najbliższych: mamy Anny Jantar, taty Jarosława Kukulskiego oraz ukochanej babci, Haliny Szmeterling.

Polecamy też: Brat atakuje Natalię Kukulską i zarzuca jej zaniedbywanie pamięci o zmarłym ojcu! Czy to zapowiedź kolejnej wojny między rodzeństwem?

Polecamy też: „Była bardzo chora. Całe życie było ustawione pod nią”. Natalia Kukulska o śmierci ukochanej babci

Natalia Kukulska o śmierci Anny Jantar, Jarosława Kukulskiego oraz Haliny Szmeterling

Anna Jantar zginęła w tragicznym wypadku samolotowym w 1980 roku, gdy Natalia Kukulska była jeszcze dzieckiem. Jej tata zmarł 30 lat później, zaś babcia, Halina Szmeterling, w zeszłym roku. Nic więc dziwnego, że temat odchodzenia jest artystce niezwykle bliski, do czego nawiązała w najnowszym wywiadzie, gdy została zapytana o to, jak przeżywała odchodzenie babci, jednocześnie będąc w trzeciej ciąży.

Jedną ręką żegnałam, a drugą witałam. To był metafizyczny czas. Nie uciekam od rozmów o śmierci. Śmierć jest blisko mnie, odkąd pamiętam. Mama zginęła, kiedy miała 4 lata. Tata odszedł, gdy miałam 34. Byłam przy nim, kiedy przez niespełna dekadę walczył o zdrowie. Tak jak przy babci, która dożyła pięknego wieku – 92 lat. Zastanawiałam się wiele razy – co myśli człowiek, który czuje, że jego koniec jest blisko? Cały czas się łudzimy, że nas to nie dotyczy. Napisałam o tym piosenkę na poprzedniej płycie. „Bilet jest w jedną stronę, nie ma ulgowych miejsc. Tajemnicą jest cel”, zwierzyła się Karolinie Sulej w „Wysokich Obcasach Extra”.

Polecamy też: Natalia Kukulska: „Miałam w nim stróża. Bardzo mu na mnie zależało”. EKSLUZYWNE VIDEO

Natalia Kukulska o śmierci taty, rodzinnych pamiątkach i dzieciach

Artystka została również zapytana, czy posiada pamiątki po bliskich.

Do wielu rzeczy mojego taty nie zajrzałam jeszcze do tej pory, mimo że od jego śmierci minęło prawie siedem lat. Nie miałam na to mentalnej przestrzeni, wciąż się gdzieś spieszę, nagrywam, koncertuję. Może uciekałam od tego. Kolejne etapy życia, pamiątki zawodowe przechowuję w pudłach, licząc, że kiedy tam zajrzę, zrobię porządek, to sobie powspominam. Moja przyjaciółka zrobiła mi albumy ze zdjęciami – są tam fotografie z dzieciństwa, mojej mamy, taty, babci, z koncertów i tras”, zdradziła Natalia Kukulska.

Polecamy też: „Idę swoją drogą”. Dlaczego Natalia Kukulska nie chce być drugą Anną Jantar?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.