Natalia Kukulska wspiera Bartka Królika i jego córkę z zespołem Downa, Jagodę
Fot. Instagram @bartekrolik @nataliakukulska
Z ŻYCIA GWIAZD

Szlachetny gest Natalii Kukulskiej. Wokalistka wsparła przyjaciela, który wychowuje dziecko z zespołem Downa

Konrad Szczęsny 31 sierpnia 2017 09:00
Natalia Kukulska wspiera Bartka Królika i jego córkę z zespołem Downa, Jagodę
Fot. Instagram @bartekrolik @nataliakukulska

Postawa Natalii Kukulskiej poruszyła jej fanów. Artystka, która w styczniu została mamą Laury, wyraziła wsparcie dla swojego kolegi Bartka Królika, który w lipcu powitał na świecie córkę Jagodę, która ma zespół Downa. Oboje przyjaźnią się od 10 lat i wyznają podobne wartości, jeśli chodzi o wychowywanie dzieci i życie rodzinne.

 

Polecamy też: Bartek Królik, twórca Sistars, zamieścił zdjęcie nowo narodzonej córki z zespołem Downa. Internauci nie kryją wzruszenia

 

Córka Bartka Królika, Jagoda, ma zespół Downa

 

Znają się od dawna, zaś 10 lat temu polskie rozgłośnie radiowe podbijał ich przebój „Pół na pół”. Natalia Kukulska oraz Bartek Królik przyjaźnią się, zaś w ostatnim czasie wokalistka miała okazję okazać dowód ich zażyłości. W lipcu 2017 roku na świat przyszła córeczka muzyka i założyciela nieistniejącej już grupy Sistars, Jagoda. Zamieścił on wówczas zdjęcie z nią na Instagramie, które poruszyło miliony polskich internautów.

 

MOJA CÓRECZKA JAGODA 🐰 ur. 7.07.2017 #bardziejkochani #downsyndrome#t21 #zespoldowna #liniaprosta #trisomy21 #21chromosomes”, podpisał je.

 

 

 

Sympatycy nie kryli wzruszenia, zaś na profilu artysty zaczęły pojawiać się słowa uznania, także od rodziców, którzy wychowują od kilku lat pociechy z zespołem Downa.

 

Polecamy też: Poruszające słowa Zygmunta Chajzera o zmarłym wnuku: „To nigdy nie przestanie boleć. Był moją największą miłością”

 

Natalia Kukulska wsparła Bartka Królika i jego rodzinę

 

Natalia Kukulska, której narodziny uznawane są za cud (gdyż w czasie ciąży okazało się, że między matką a nienarodzoną córką istnieje konflikt serologiczny i artystce zalecano przeprowadzenie aborcji) wiele razy deklarowała, że jest osobą wierzącą. Naturalne było dla niej zatem, że wesprze przyjaciela w tym dużym wyzwaniu, jakim jest wychowywanie dziecka z zespołem Downa. 

 

Rozmawiali o tej niepełnosprawności, która i dla Natki nie byłaby przeszkodą, by zdecydować się na dziecko. Ona rozumie Bartka i serdecznie kibicuje jemu i jego żonie”, zdradziła przyjaciółka Kukulskiej w rozmowie z „Dobrym tygodniem”. 

 

Tym większa jest radość artystki, że między jej córeczką Laurą, która przyszła na świat w styczniu, a małą Jagodą jest niewielka różnica wieku!

 

Natalia jest szczęśliwa, że pociechy jej i Bartka są rówieśnicami. Gdy podrosną, będą mogły się razem bawić”, potwierdza znajoma gwiazdy.

 

Taka postawa artystki jest z pewnością godna uznania! 

 

Polecamy też: Natalia Kukulska: „Miałam w nim stróża. Bardzo mu na mnie zależało”. EKSLUZYWNE VIDEO

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.