Natalia Kukulska
Fot. Marek Straszewski
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Kukulska po raz pierwszy pokazała czteromiesięczną córkę, Laurę

Damian Duda 30 kwietnia 2017 13:55
Natalia Kukulska
Fot. Marek Straszewski

Laura, trzecie dziecko Natalii Kukulskiej i jej męża Michała Dąbrówki, przyszła na świat 5 stycznia. Narodzinami córeczki wokalistka pochwaliła się na swoim Instagramie.

 

Polecamy też: Natalia Kukulska zdradza imię córeczki. Przypominamy jak pięknie wyglądała w poprzednich ciążach

 

Od 5 stycznia i godziny 9:40 szczęście ma nowy wymiar. A konkretnie 52 cm i 3 220 g! Poniżej takie tam pierwsze pogaduchy z Laurą... Produkcja: Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka. Ps. Dziękuję dyrekcji i personelowi warszawskiego szpitala św. Zofii za wspaniałą opiekę’’, napisała gwiazda.

 

Córka Natalii Kukulskiej, Laura

Natalia Kukulska udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym stoi na scenie, a obok niej jest jej mąż, Michał Dąbrówka, oraz ich czteromiesięczna córka Laura. Fani wokalistki są zachwyceni, o czym bardzo chętnie piszą w komentarzach pod postem. „Pięknie! Cudowna z Was rodzinka’’, „Piękny widok’’, „Cudowni’’ — czytamy. 

 

 

#jedynetakietrio #💝#próba #skierniewice #dziś #razemzAtomami @atomstringquartet #różowotowidzę

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

 

Córka Natalii Kukulskiej, Ania 

Do sieci trafiło nagranie zespołu Żywioły wraz z teledyskiem. Podziwiać w nim można 11-letnią Anię. Internauci są podzieleni w ocenach: jedni twierdzą, że promuje się na nazwisku znanej mamy, inni, że bardzo dobrze, iż stara się zaistnieć, bo ma niewątpliwie talent i osobowość sceniczną. Dodają rownież, że jest niezwykle podobna zarówno do Anny Jantar, jak i Natalii Kukulskiej.

 

 

Polecamy też: Córki Kowalskiej i Przybylskiej, synowie Steczkowskiej i Górniak. Czy podbiją Polskę i zdetronizują rodziców?

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?